Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Zaudējums pēcspēles metienos. “Laikam nebija spēlēšanai paredzēta diena.”

Kārtējo Latvijas čempionāta U14 grupas florbola spēli mājas laukumā aizvadījusi vienība “Aizkraukles
NSS”. Spraigā mačā ar vienību “Bauskas BJSS” spēles pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultātu — 3:3.
Pēcspēles metienos pārāki bija pretinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To, ka mačs būs līdzvērtīgs, varēja saprast pēc spēles pirmajām minūtēm. Aktīva darbība notika abās laukuma pusēs. Bīstams brīdis mājiniekiem pienāca perioda vidū, kad divas minūtes vajadzēja spēlēt mazākumā. Florbolisti teicami pārgrupējās un ne tikai neļāva pretiniekiem gūt vārtus, bet paši vairākkārt izveidoja vārtu gūšanas iespējas. Veiksme uzspīdēja mazliet vēlāk, kad par bloķēšanu uz soliņa nonāca Bauskas florbolists. Spēles rezultātu ar pustālo metienu atklāja vienības “Aizkraukles NSS” aizsargs Rainers Ņečiporenko. Otrā perioda sākumā Ralfs Jakubovskis palielināja mājinieku pārsvaru (2:0). Taču atlikušajā spēles daļā pretinieki rezultātu izlīdzināja (2:2). Spēles trešajā periodā viesi izvirzījās vadībā, vien
spēles izskaņā Kārlis Bricis iesita tik nozīmīgos vārtus, kas ļāva pamatlaiku noslēgt ar cerību — neizšķirtu.
Diemžēl pēcspēles metienos pārāki bija baušķenieki. “Nepazinu savus puišus! Nezinu, laikam nebija spēlēšanai paredzēta diena. Nesaprotamu iemeslu dēļ florbolistu individuālā tehnika nebija ne tuvu tāda, kāda tā ir treniņos, piedevām fiziski puiši nolūza. Tas ietekmēja visu kopējo spēli un tās iznākumu. Aizvadītās nedēļas treniņos puiši rādīja pavisam citu sniegumu, biju gaidījis daudz labāku spēli, tāpat kā viņi,” pēc spēles florbolistu sniegumu komentēja vienības “Aizkraukles NSS” treneris Kaspars Židovs.