Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aicina piedalīties talkās

Oficiāli Lielā talka šogad Latvijā izsludināta 27. aprīlī, taču jau pirms tam cilvēki tiek aicināti piedalīties talkās visā Aizkraukles novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielās talkas kartē mājaslapā talkas.lv Aizkraukles novadā līdz pirmdienai bija pieteiktas piecas koptalkas un divas solotalkas, taču darbi šajā nedēļā noteikti ritēs krietni vairāk vietās, jo ne visi šīs talkas piesaka, vienkārši dodas strādāt.

27. aprīlī no pulksten 9 līdz 14 talcinieki var doties palīgā sakopt Lielzalves muižu Zalves pagastā. Līdzi jāņem savi darbarīki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sunākstē 26. aprīlī no pulksten 9 talka notiks bijušās skolas ābeļdārzā, kur, gatavojoties skolas 145 gadu jubilejai, sakops apkārtni.

27. aprīlī no pulksten 11 līdz 15 ikviens, kas vēlas Likteņdārzu redzēt sakoptu, aicināts doties palīgā turp. Ar darbarīkiem talciniekus nodrošinās, līdzi jāņem tikai labs garastāvoklis un vēlme darboties! Talkas laikā grābs lapas, sakops apkārtni, ravēs. Talkai jāpiesakās līdz 24. aprīlim. Pēc pasākuma varēs baudīt gardu zupu.

Uz talku aicina arī Bites pienotavas saimnieki Vietalvas pagastā. Tur paredzēts doties ceļā līdz Alunēniem un pa ceļam satīrīt piemēslotās ceļmalas. Šajā dienā talcinieki aicināti arī uz tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālo māju “Galdiņi” Bebru pagastā, kur uzkops telpas un apkārtni, sagaidot jauno muzeju sezonu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pļaviņās talcinieki aicināti sakopt teritoriju blakus Draudzības parkam (Gostiņu virzienā), lai radītu un atjaunotu patīkamu pastaigu vietu. Īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, lai veicinātu aktīvu kopā pavadīšanas laiku un radītu pozitīvu attieksmi pret dabu un vidi sev apkārt.

27. aprīlī talcinieki gaidīti arī Pilskalnes pagastā ikgadējā Gricgales kroga modināšanas un sakopšanas pasākumā, kur veicami ēkas un dārza sakopšanas darbi jaunajai tūrisma sezonai. Pēc talkas pusdienu cepelīnu bļoda un krogus būšanu stāsti. Aicināti visi interesenti — talcinieki un stāstnieki. Līdzi jāņem možs garastāvoklis, cimdi, var būt kāds darbarīks āra darbiem vai spainis logu mazgāšanai, neliels našķis pie kafijas vai tējas. Vecuma ierobežojuma nav.

Apkopoja Agita Grīnvalde-Iruka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.