Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kontakti

Adrese: Lāčplēša iela 4, Aizkraukle, LV-5101.

Izdevējs: 
SIA “Staburags”.

Iznāk kopš 1967. gada 2. aprīļa.

Reģistrācijas nr.
 LV 48703000531.

Konta nr.
 LV 15UNLA0035900467223.
AS “SEB banka”

Interneta portāl
s: www.staburags.lv

Laikraksts iznāk otrdienās un piektdienās.

Redakcijas tālr.: 651 22077; 22001512.

Reklāmas nodaļas tālr.: 651 22077; 291 50 272 e-pasts: aka@staburags.lv

Par reklāmas saturu atbild tās iesniedzējs.


E-pasts: online@staburags.lv

Redakcija
Agita Grīnvalde-IrukaLaikraksta “Staburags” galvenā redaktore65 122 077
26 544 160
agita@staburags.lv
Irēna NagleDatormaketētāja65 122 077irena.n@staburags.lv
Ginta GrincēvičaReportiere22 001 512ginta@staburags.lv
Sandra PumpureReportiere65 122 077
22 001 512
sandra@staburags.lv
Imants KaziļunsReportieris65 122 077
22 001 512
imants@staburags.lv
Iveta SkabaKorektore-reportiere65 122 077aka@staburags.lv
Silvija KarpovičaReklāmas nodaļas vadītāja65 122 077
29 150 272
silvija.k@staburags.lv
Solveiga IvanovaPārdošanas nodaļas vadītāja65 122 077
29 150 272
solveiga@staburags.lv
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.