Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Eiropas Parlamentam kandidē koknesietis Dainis Vingris

Dainis Vingris. Foto no facebook.com/dainis.vingris.5

Partija “Latvijas attīstība” darījusi zināmu savu kandidātu sarakstu Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Sarakstā iekļauts arī Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks, koknesietis Dainis Vingris.

Saraksta pirmajā vietā ir latviešu mūziķis — mežradznieks, kā arī politologs, politiķis, Latvijas Universitātes pasniedzējs, profesors, politikas zinātņu doktors Ivars Ijabs. Viņš arī pašlaik ir Eiropas Parlamenta deputāts. Sarakstā otrais ir novadnieks, nesen aizsardzības ministrs, pirms tam arī ārlietu ministrs un Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks. Sarakstā trešais — ekonomists, augstskolas pasniedzējs, bijušais ekonomikas, kā arī izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis. Sarakstā iekļauts arī Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dainis Vingris. Viņš saka, ka savu kandidatūru pieteicis pats, un jomas, kurās varētu strādāt kā deputāts un redz lielāko pienesumu, ir ES projektu piesaiste, uzņēmējdarbības veicināšana un birokrātijas mazināšana. “Ja nebūs uzņēmēju, kas rada pievienoto vērtību, nebūs nodokļu, attīstības,” teic Dainis Vingris. Eiropas Parlamenta vēlēšanas notiks šī gada 8. jūnijā

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

 1. Neredzu pienesumu Aizkrauklē bet sapņo par pienesumu Eiropā. Butu savus pautus vispirms pārdījis novadā tad brauktu tālāk. Sile par mazu paliek a apetīte tak aug. tāds priekštats rodas, pardon, ja cilvēks pūšs burās un dzen novada izaugsmi uz priekšu. Pagaidām gan kā pāvs izskatās. Labojiet,ja kļūdos! Ir kāds muskatieris?

  9
  1
  1. Nu pielabošu.Pastāsti kā izskatās pautu rādīšana novadā?
   Un otrs,kādu pienesumu tieši gribi redzēt?
   Esi visu novada dzīvi izpētijis?
   Laikam jau esi no tiem kuriem nekad nekas nav labi. Un sevi uzskata par vis gudrāko
   Protams neaizstāvu un nelobēju nevienu,bet pastāsti vispirms cik daudz esi pats sasniedzis? Vai tik vien kā izveidot viltus profilu vietējā mēroga laikrakstā lai varētu kaut ko itkā gudru pateikt?

   4
   8
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.