Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atrodi savas ārdurvis “Durvju pasaulē”

Nopirkt ārdurvis nav nemaz tik vienkārši. Tām ir jābūt drošām, siltām un skaistām, taču ne visas durvis atbilst šiem parametriem. Daļēji par visiem šiem parametriem mēs varam spriest pēc fotogrāfijām un produkta aprakstiem internetā, taču labāk apskatīt uz vietas klātienē.

Plašs ārdurvju klāsts ir atrodams “Durvju pasaules” mājaslapā https://www.durvjupasaule.lv. Šeit varat atrast iecienītās metāla durvis, bīdāmās durvis, kā arī koka ārdurvis privātmājai vai dzīvoklim.

Visus ārdurvju modeļus varat šķirot pēc to izgatavošanas materiāla, cenas un durvju sērijas. Izgatavot iespējams praktiski jebkuras krāsas durvis. Populārākās krāsu variācijas varat iegādāties bez papildus uzcenojuma, bet par retākām krāsām būs nedaudz jāpiemaksā.

Durvju salons “Durvju pasaule” klātienē pieņem visus interesentus Rīgā, Vienības gatvē 33. Uz vietas redzami daudzi eleganti durvju modeļi un ir iespēja aprunāties ar zinošiem konsultantiem. Visus neskaidros jautājumus varat uzdot, zvanot arī pa tālr. 27027377, vai rakstot e-pastā info@durvjupasaule.lv.

Ārdurvīm patlaban īpaši izdevīga cena

Atsevišķiem ārdurvju modeļiem šobrīd ir īpaša akcijas cena, kas ļauj tās iegādāties ar atlaidēm. Ja plānojat iegādāties mājas ārdurvis, tad šobrīd ir īstais laiks ielūkoties durvju salonā. Pilnīgi iespējams, ka atradīsiet kādas durvis, kas ideāli saderēs ar jūsu nama fasādi.

Cena par augstu, taču vēlaties nopirkt durvis tūlīt un tagad? Sadarbībā ar līzinga uzņēmumiem piedāvājam jums iegādāties ārdurvis uz nomaksu. Uzstādiet durvis tagad un samaksājiet par tām ilgākā laika periodā.

Durvju montāžā un uzstādīšanā svarīga ir katra nianse

Neatkarīgi no tā, vai pērkat koka vai metāla durvis, to pareiza uzstādīšana lielā mērā noteiks, cik labi ārdurvis pildīs savas funkcijas. Ārdurvju uzstādīšanā vēlams pieaicināt profesionālus meistarus, kas paveiks darbu bez aizķeršanās. Meistarus varat atrast pēc atsauksmēm vai ieteikumiem. Arī mūsu uzņēmuma speciālisti piedāvā šos pakalpojumus, bet pārsvarā strādājam objektos, kas atrodas Rīgā vai Rīgas reģionā. Durvju montāžas izmaksas atkarīgas no izvēlētā durvju modeļa, veicamo darbu apjoma un transporta izdevumiem.

“Durvju pasaule” – uzticams partneris ar ilgstošu pieredzi

Latvijā strādājam jau vairāk kā 15 gadus un šajā laikā esam pārdevuši vairākus tūkstošus durvju. Uzkrātā pieredze un zināšanas ļauj piedāvāt plašu un uzticamu ārdurvju klāstu, kas apmierinās pat visprasīgākos saimniekus. Mums ir daudz durvju, kas paredzētas sērijveida dzīvokļiem, kā arī dažādu konfigurāciju, krāsu un dizainu ārdurvis privātmājām.

Plašāk par mūsu piedāvājumu varat uzzināt “Durvju pasaules” mājaslapā. Ja ir neskaidri jautājumi, droši jautājiet. Labprāt atbildēsim un sniegsim visu nepieciešamo informāciju, lai pirkums būtu drošs, pārdomāts un rezultāts būtu lielisks.

Jūsu mājoklis ir pelnījis skaistas, siltas un drošas durvis. Paaugstiniet sava mājokļa pievilcību un paaugstiniet īpašuma vērtību ar mūsu izsmalcināto un eleganto ārdurvju kolekciju!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.