Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Krūšu palielināšana – vai risinājums tikai estētiskam nolūkam

Krūšu palielināšana – tas ir plaši apspriests temats jau daudzu gadu garumā. Tomēr aiz šīs procedūras slēpjas daudz vairāk nekā vienkārši vēlme pēc skaista ķermeņa. Daudzi pacienti izvēlās par labu krūšu palielināšanas operācijai ne tikai estētikas uzlabošanas dēļ, bet arī ar mērķi uzlabot savu psiholoģisku un emocionālo labklājību.

Iespēja uzlabot pašapziņu

Krūšu palielināšana var būt ievērojams solis uz priekšu cilvēka pašapziņas ceļā. Nereti mēs pat nenojaušam, ka kāds cilvēks var ciest no pašpārliecinātības trūkuma un neapmierinātības par sava ķermeņa proporcijām. Bieži vien tieši cilvēki, kas ir pārliecināti par savu ārējo izskatu, ir arī pārliecinātāki par savām spējām. Krūšu palielināšana cilvēkam var sniegt vēlamo un sen kāroto izskatu, kas atspoguļos viņa personīgos skaistuma ideālus. Nereti tieši pēc krūšu palielināšanas sievietēm uzlabojas attieksme pret sevi, kas var atspoguļoties arī citās dzīves jomās. Piemēram, karjerā vai attiecībās ar citiem cilvēkiem.

Cīņa ar kompleksiem

Krūšu izmērs vai forma ir viens no biežākajiem sieviešu kompleksu iemesliem. Daudzas sievietes, kas veikušas šāda veida operāciju, ir atzinušas, ka tā ir palīdzējusi tikt vaļā no kompleksiem un sniedza psiholoģisku atvieglojumu. Bieži vien tieši pēc krūšu palielināšanas sievietes uzdrīkstās vilkt apģērbu, ko senāk kautrējās vilkt kompleksu dēļ.

Sapņu piepildīšana

Daudzas sievietes, kas izvēlās veikt krūšu palielināšanas operāciju, ir teikušas, ka tas bija jau sen kārots sapnis, kuram dažādu iemeslu dēļ nevarēja saņemties. Ir daudz gadījumu, kad sievietes sapņo par krūšu palielināšanas veikšanu. Populārākie no tiem ir krūšu formas izmaiņas grūtniecības laikā un krūts barošanas dēļ, vecuma radītās sekas, krūšu apjoma zaudēšana pēc straujas notievēšanas, kā arī vienkārši dabiski mazs krūšu izmērs. Taču nav svarīgi, kāda iemesla dēļ pacienti izvēlās veikt šo operāciju, jo galvenais ir sajūtas, ko sniedz tās rezultāts.

Ir skaidrs, ka krūšu palielināšana var ne tikai uzlabot cilvēka estētiku, bet arī palīdzēt justies psiholoģiski un emocionāli labāk. Taču ir jāatcerās, ka svarīgs nosacījums, lai krūšu palielināšana sniedz kāroto rezultātu, ir atbilstošas klīnikas un ārsta izvēle. Tāpēc izvēloties par labu krūšu palielināšanas operācijai, ir jāizvēlās tikai labākie plastiskie ķirurgi ar daudzu gadu pieredzi. Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikā strādā vislabāko profesionālo speciālistu komanda ar 25 gadu pieredzi plastiskajā ķirurģijā un vairāk nekā 30 tūkstošiem veiksmīgo operāciju. Klīnikas ārstu galvenā priekšrocība ir augstākās klases medicīnas aparīkojums, individuāla pieeja un vēlme palīdzēt īstenot katra pacienta sen kāroto sapni par savu ideālo ķermeni!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.