Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Revanšēties neizdodas. “Aizkraukles novads” piekāpjas “BK Roja”

Baibas Skabas foto

Aizkraukles sporta centrā pēdējo sezonas spēli aizvadīja komanda “Aizkraukles novads”. Spēlētāji reģionālajā basketbola līgā iekļuva astotdaļfinālā, kur piekāpās spēcīgākai vienībai “BK Roja”.

Rojā aizkrauklieši aizvadīja pirmo spēli astotdaļfinālā un ar rezultātu 74:103 piekāpās pretiniekiem. Maču basketbolisti sāka kaujinieciski, pēc pirmās ceturtdaļas tikai — 1 (22:23), diemžēl otrajā ceturtdaļā spēlētāji sabruka (10:31) un nespēja vairs piecelties. Mājas laukumā aizkraukliešiem bija iespēja revanšēties un pagarināt sezonu. Diemžēl ieceri īstenot neizdevās — zaudējums ar 57:83 un sezona noslēgusies. “No Rietumu grupas pretī nāk spēcīgākas komandas — basketbolisti ir ātri, fiziski spēcīgi un jaudīgi. Viņiem viss ir sakārtots, sākot no saspēles vadītāja līdz pat pēdējai pozīcijai. Grūti kaut ko dot pretī šādām komandām. Otro gadu pēc kārtas esam izkrituši izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, tā ir sava veida pieredze. Šobrīd esam tur, kur esam. Ja spētu atrast papildu spēlētājus, īpaši centra pozīcijā un apakšējā galā, tad varētu mēģināt tikt tālāk. Lai šādās spēlēs uzvarētu, visiem ir jānospēlē līmeni augstāk, un tikai tad var sasniegt pozitīvu rezultātu. Vismaz pratām nesalūzt, spēt savākties grūtos brīžos un nospēlēt pēdējo spēli savu skatītāju priekšā,” sezonu noslēdzot teic komandas “Aizkraukles novads” treneris Artūrs Elksnītis.