Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ziemassvētku modes ikonas apmeklējums: Džese stilīgā tirkīza kombinezonā vērtē adventes vainagus Daudzevas saieta namā!”

MIERĪGA LĪDZĀSPASTĀVĒŠANA. Džese un Musja. Foto no Nadeždas albuma

Dienā, kad Daudzevas saieta namā bija apskatāma Ziemassvētku kompozīciju un adventes vainagu izstāde, kopā ar saimnieci to “novērtēt” bija ieradusies arī sunīte Džese. Ietērpta tirkīza krāsas adītā kombinezonā, luncinot pūkaino asti, bija skaidrs, ka Džesei saieta namā patīk viss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzeviete Nadežda Kuluševa stāsta, ka dzīvnieki viņai vienmēr ļoti patikuši, redzot kādu pārestību pret viņiem, vienmēr pārdzīvo. Kad vēl dzīvoja laukos, ģimenei bija liela auguma mājas sargs. Sirsniņa sāpēja, kad viņš devās uz labākiem medību laukiem.

Stāstot par Džesi, Nadežda teic, ka mājas mīluli ilgāku laiku meklēja internetā, līdz atrada. Uzmanību piesaistīja tas, ka suņuks dzimis 3. maijā. Šajā datumā ir arī Nadeždas dzimšanas diena. Nu jau Džesei ir astoņi gadi, un dzimšanas diena tiek svinēta kopā ar saimnieci. Dāvanā suņuks saņem visādus gardumus. Saldumus gan nē.

Kucēnu iepriekšējie saimnieki nogādāja Rīgā, no kurienes viņš devās uz jaunajām mājām Daudzevā. Nadežda saka, ar nolūku meklēja maza auguma suņuku, jo dzīvoklī lielākam sunim būtu grūti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Džese ir ļoti mīlīga. Nadeždu viņa katru rītu modina ar buču. Suņuks pieradināts gulēt savā gultiņā. Taču, ja mājoklī ir vēsāks, naktīs iekārtojas pie saimnieces — uz spilvena, pēc tam ieritinās zem segas.

Nadežda stāsta, ka Džese ir ļoti draudzīga. Tāda viņa ir arī ar otru mājas četrkājaino iemītnieci kaķenīti Musju, kura ir uz pusi jaunāka — aptuveni četrus gadus veca. Vispirms Musja dzīvojās daudzdzīvokļu mājas pagalmā un kopīgiem spēkiem tika barota, tomēr ar laiku nonāca pie Nadeždas. Musja, kā jau kaķis, it visā grib ņemt virsroku un sevi uzskata par galveno, neraugoties uz to, ka viņa mājās ieradās vēlāk. Džese savukārt piekāpjas.

Vaicāta, kas Džesei vislabāk garšo, saimniece teic — gaļiņa. Vienalga, kāda, galvenais, lai tā būtu viņas bļodiņā. Saieta namā Džese bija ieradusies adītā tirkīza krāsas kombinezonā. Tas ir saimnieces roku darbs. Tā kā Nadežda ir liela rokdarbniece, apģērbu sunītim darina pati.

Džesei ļoti patīk bērni, tāpēc labprāt ļaujas, lai viņu paglauda, taču pozitīvas emocijas sagādā ikvienam, ko satiek. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.