Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Noslēgusies ziedojumu akcija Skrīveru sociālās aprūpes centram “Ziedugravas”

SAC “Ziedugravas” direktore Diāna Bebre-Kondrāte (no kreisās) no Ketijas Strazdas un Līgas Leites saņem ziedojumu kastīti. Imanta Kaziļuna foto

Novembrī sociālajā platformā “Facebook” tika uzsākta akcija — ziedojumu vākšana Skrīveru sociālās aprūpes centra (SAC) “Ziedugravas” demences nodaļas koplietošanas telpu un centra ēdamzāles uzlabošanai, mājīguma sajūtas radīšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

28. decembrī akcija noslēdzās. Šajā dienā tās autore Ketija Strazda un viņas palīgs Līga Leite uz SAC “Ziedugravas” aizveda un centra darbinieku gādīgajās rokās nodeva visus ziedojumus, kā arī Rīgā, floristikas salonā “Dizaina Ambulane” Ziemassvētku sajūtu vakaros darinātās zvaigznes un apsveikumus. Tikšanās laikā bija iespēja satikties un radošās izpausmēs pavadīt laiku arī ar septiņām brīnišķīgām kundzītēm- SAC klientēm.

Akcijas laikā ziedojumu kastītē bija sakrājušies 439 eiro, savukārt pēc SAC “Ziedugravas” direktores sniegtās informācijas centra kontā ziedojumos bija ieskaitīti 712 eiro. Tas nozīmē, ka visa projekta ietvaros kopā ziedojumos savākts 1151 eiro.

Ketija Strazda saka, ka papildu tam ir vesels pulks ar jaunām, skaistām, interesantām grāmatām, kas centra senioriem ar aizraujošiem iespaidiem piepildīs garos ziemas vakarus! Šī ieguvuma vērtība nav naudā izmērāma. Tāpat ir ziedots apģērbs, rokām darināti eglīšu rotājumi. Sajusta gaiša un silta līdzcilvēku mīlestība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmais posms ir noslēdzies, otrais posms sekos. Tagad SAC “Ziedugravas” vadībai ir liela atbildība ikviena ziedotāja priekšā, lai jau līdz pavasarim varētu visiem sniegt atskatu uz paveikto darbu un saziedoto līdzekļu izlietojumu.

Vairāk par akciju lasiet šeit: https://staburags.lv/akcija-majiguma-radisanai-skriveru-pansionata-dizaina-ambulance-svetkiem-atver-durvis-celam-merkim/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.