Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Labi un kvalitatīvi PVC logi – Labo Logu Aģentūrā!

Plašo iespēju, krāsu gammas, energoefektivitātes, ilgmūžības un izmaksu dēļ PVC logi, kas tiek saukti arī par plastmasas vai plastikāta logiem, ir viena no populārākajām izvēlēm starp pieejamajiem logu variantiem.

PVC logus var pieskaņot jebkurai ēkai, jo var izvēlēties atšķirīgu rāmju krāsu. Tā var atšķirties iekšpusē un ārpusē. Labo Logu Aģentūras speciālisti palīdzēs atrast piemērotākos variantus klienta vēlmēm, kā arī piedāvā labākās pakešu logu cenas Latvijā.

Labo Logu Aģentūra piedāvā uz iekšu veramas 5, 6 un 7 kameru PVC profilu sistēmas (Gealan, Aluplast, Wital, Salamander, Rehau) ar kvalitatīvu furnitūru (vērtnēm ir četri stāvokļi: aizvērta, atvērta, atgāzta un mikrovēdināšanas).

Visu veidu logus var komplektēt ar divstiklu vai trīsstiklu paketēm, ar vai bez termorāmīša, kā arī ar īpašu stikla pakešu izvēli palielināt logu skaņas izolāciju.

Labo Logu Aģentūras devīze – taisām kā sev!

Plastmasas logi labi izolē ēkas siltumu un ietaupa arī līdzekļus. PVC logiem ir ekonomisks materiālu patēriņš un augstas ekspluatācijas spējas. Tie ir krietni lētāki par koka logiem, taču kalpo ilgāk, nedeformējas un mitrumā nepiebriest. PVC logi ir arī vieglāk kopjami.

Labo Logu Aģentūra piedāvā pilnu logu montāžas darbu pakalpojumu: logu aiļu nomērīšana, veco logu demontāža, jauno PVC logu montāža, iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšana un aiļu apdare. Varat izvēlēties visu pakalpojumu piedāvājumu vai izvēlēties atsevišķus paveicamos logu uzstādīšanas darbus.

Labo Logu Aģentūras speciālistu darbam tiek nodrošināta 2 gadu garantija, bet PVC logiem – 5 gadu garantija. Uz Labo Logu Aģentūras darbinieku paveikto var paļauties gan profesionālā, gan cilvēciskā ziņā. Uzņēmuma pamatideja – taisām kā sev!

Kvalitatīvs darbs un laba cena PVC logiem!

Labo Logu Aģentūra ar plastmasas logu uzstādīšanu nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un ar savu atbildīgo un kvalitatīvi paveikto darbu ieguvuši atsaucību un novērtējumu klientu vidū. Labo Logu Aģentūras darbinieki izbrauc uz pieprasīto adresi visā Latvijā.

Nevainojamam rezultātam ir svarīga logu aiļu nomērīšana uz vietas, kā arī komunikācija klātienē, kas dod garantiju labam rezultātam, jo klātienē tiek uzklausītas klienta vēlmes un tiek pārdomāts labākais risinājums klientam.

Piesakiet savus logus www.labologuagentura.lv! Labi logi par labu cenu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.