Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Kur atrast naudu kompānijas autoparka atjaunošanai? Aizdevumi uzņēmumiem

Ļoti bieži uzņēmumu īpašnieki saskaras ar finansiāla atbalsta nepieciešamību – var būt nepieciešami papildu naudas līdzekļi biznesa attīstībai, jauna transportlīdzekļa, inventāra vai citu nepieciešamu iekārtu iegāde. Kad nepieciešama liela naudas summa, uzņēmumi visbiežāk vēršas pēc kredīta bankā. Tomēr, lai saņemtu kredītu bankā, nosacījumi ir visai sarežģīti, bet noformēšanas process salīdzinoši ilgs. Tāpēc, lai noformētu aizdevuma auto iegādei, uzņēmumi izvēlas tomēr vērsties pie nebanku kredītkompānijām, kurās noformēšanas process ir daudz ātrāks un ērtāks.

Kādus aizdevumi veidus uzņēmumiem piedāvā nebanku kredītdevēji?

Nebanku kredītšanas kompānija Incredit piedāvā uzņēmumiem trīs kredīta veidus:

  • Naudas aizdevumi – naudas kredīta summa ir līdz pat 15 000 eiro;
  • Preces uz nomaksu – tiek izsniegts uzņēmumiem preču vai pakalpojumu iegādei uz nomaksu līdz 10 000 eiro;
  • Aizdevumi auto iegādei – piedāvā uzņēmumiem iespēju iegādāties nepieciešamo auto, izsniedzot kredītu no 1 000 līdz 25 000 eiro. Saņemot kredītu auto iegādei, uzņēmums var izvēlēties iegādāties automašīnu no jebkura pārdevēja Latvijā, tā var būt fiziska vai juridiska persona. Naudu auto iegādei kredītņēmējs saņem uzreiz.

Nosacījumi uzņēmuma Aizdevuma saņemšanai

Uzņēmumu kredītu Incredit kompānijā var saņemt jebkurš Latvijā reģistrēts uzņēmums. Kredīta galvotājam ir jābūt vienam no uzņēmuma valdes locekļiem. Kredītu atmaksas termiņš ir atkarīgs no kredīta veida un tas noteikti tiek fiksēts kredīta līgumā. Aizdevējs ļoti rūpīgi izvērtē aizņēmēja uzņēmuma kredīta pieteikumu, spēju atmaksāt kredītu un aprēķina visus riskus.

Kā noformētu aizdevuma uzņēmuma autoparka atjaunošanai?

Pirms noformēt kredītu auto iegādei uzņēmumam ir nepieciešams izvēlēties pašu auto, kuru plānots iegādāties kredītā. Tikai pēc tam ir jāaizpilda pieteikums kredīta saņemšanai aizdevēja mājas lapā. Pēc pozitīvas atbildes saņemšanas jāparaksta līgums. Ja auto, kuram tiek noformēt kredīts, izvēlēts jau iepriekš, tad tā iegādei iespējams noformēt lielāku naudas kredīta summu (līdz 25 000 eiro). Pie tam, automobīlim, ko plāno iegādāties pēc naudas kredīta saņemšanas, kredīta summa ir mazāka (līdz 15 000 eiro). Avansa summa ir regulējama, no 0 eiro.

Kur Latvijā noformēt uzņēmuma aizdevuma auto iegādei?

Incredit kompānija piedāvā noformēt auto kredītu uzņēmumiem Latvijā ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Incredit tirgū ir daudzus gadus un kļuva par līderi auto kreditēšanā uzņēmumiem. Pieteikumu var noformēt online uzņēmuma oficiālajā mājas lapā incredit.lv vai jebkurā kreditēšanas centrā (adreses pieejamas mājas lapā)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.