Katram sava interpretācija

Ginta Grincēviča, reportiere
Nesen dēls guva nepatīkamu rokas traumu, kā dēļ trīs nedēļas pavadījām mājās. Pēc tam ar lielu prieku atgriezāmies ikdienas ritmā — viņš dārziņā, es darbā. Prieki beidzās pagājušās nedēļas pirmdienā, kad apstiprinājās, ka dēls ir kontaktpersona Covid-19 saslimušajam. Salīdzinoši nesen ar draugiem vēl apspriedu, kā man savā ziņā paveicies visu šo laiku izsprukt no visa, kas saistīts ar mājas karantīnu. Laikam piesaucu nelaimi.
Pašu faktu uztvēru salīdzinoši mierīgi, nācās pārplānot ikdienu un pielāgoties esošajiem apstākļiem. Pirmo reizi saskaroties ar šāda veida pieredzi, secināju — cik haotisks un interpretācijām plašs ir jēdziens “mājas karantīna”. Dēls nav vienīgā kontaktpersona, tādēļ, kad iesaistītās puses sākām diskutēt un skaidrot, kas un kā, atklājās, katram ir cita informācija.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.