Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Daudz bērnu – tā ir bagātība!

Zvirgzdiņu ģimene uz Jaunjelgavu no Rīgas pārcēlās pirms sešiem gadiem. “Šo gadu laikā esam sajutuši saikni ar pilsētu. Liels nopelns ir mūsu deju studijai, caur to iepazīstamies ar vietējiem bērniem un viņu vecākiem. Reizēm gribētos vairāk apmeklēt kādu vietējo pasākumu, bet mūsu steidzīgais un aizņemtais dzīves ritms neļauj mums būt tiem mierīgajiem pilsētas iedzīvotājiem. Mums ir labas attiecības ar vietējiem cilvēkiem — mūs redz, dzird un atbalsta. Ļoti patīk mazpilsētas sajūta, tās dēļ mēs pārcēlāmies uz Jaunjelgavu, jo negribējām skrejošo Rīgu, kurā var pazaudēt sevi un savstarpējās attiecības. Jaunjelgava ir mūsu īstā vieta,” teic Dace.
Pirms 12 gadiem Dace kopā ar vīru Uldi izveidoja deju studiju “Dance Beat”. Sirdsdarbs izaudzis lielā darbā — ar filiālēm 10 pilsētās, kurās tiek skoloti 630 dejotāji, studijā ir 12 treneru komanda.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.