Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukliešus satrauc vēja parku būvniecība un mazdārziņu liktenis

Aizkraukles pilsētas kultūras centrā aizvadīta kārtējā iedzīvotāju tikšanās ar novada pašvaldības vadību un nozaru vadošajiem speciālistiem, kā arī pāris kapitālsabiedrību vadītājiem. Uz sapulci ieradās aptuveni 30 aizkraukliešu, lielākā interese cilvēkiem bija par iespējamo vēja parku būvniecību un mazdārziņu likteni, kas ir Pļaviņu HES rezerves pārgāznes projektēšanas teritorijā.
Tikšanos ar pārskatu par pēdējos gados realizētajiem projektiem sāka Ilona Kāgane, Aizkraukles novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja. Pērn ekspluatācijā nodots veloparks, kā arī pie tā izbūvētā pastaigu taka. Veikta Skolas ielas posma pārbūve, ceļa Ausmas — Kapi atjaunošana Aizkraukles pagastā. Jauna elpa piešķirta sociālā dienesta ēkai, būvdarbi veikti pašvaldībai piederošajā ēkā Lāčplēša ielā 4. Nomainīts ielu apgaismojums, pie dīķa uzstādīts vides objekts un veikti citi uzlabojumi. Daži paveiktie darbi daļai sapulces apmeklētāju bija jaunums, piemēram, pie vecās peldētavas aiz pilsētas stadiona atjaunotās kāpnes, kā arī estakādē pretim sportam centram ierīkotā noliktava, kur glabājas inventārs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.