Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Zog puķes un demolē apstādījumus. Aicina būt vērīgiem un ziņot par nelabvēļu postījumiem

Tukšums, kuram tur nevajadzētu būt. Garnadži pašapkalpojas un paretina pilsētas apstādījumus. Līdzcilvēki aicināti būt vērīgi un ziņot par zādzībām un vandalismu. Ineses Rupenheites-Skeranskas foto

Aizkraukles novada pašvaldības labiekārtošanas darbu veicēji aicina līdzcilvēkus būt vērīgiem un ziņot par gadījumiem, kad nelabvēļi posta apstādījumus un zog augus. Kaitnieku darbības tiek fiksētas nu jau katru nedēļu.

Inese Rupenheite-Skeranska, Aizkraukles pilsētas labiekārtošanas speciāliste, stāsta, ka ik nedēļu atklājas kādi jauni postījumi vai tukšums zemē, kas palicis pēc puķu nozagšanas. Viengadīgie stādījumi lielākoties ir pilsētas centrā, kur arī paveikti nesenākie garnadžu nedarbi. Labiekārtošanas speciālistiem nākas ieguldīt papildu darbu, lai izdemolētās vietas un augus atjaunotu, tāpat tas palielina izdevumus, kas rodas, iegādājoties jaunus augus. “Ik pa laikam nākas augus piepirkt klāt, lai atjaunotu nozagto vai izdemolēto daļu. Ja to nedara, apstādījuma izveidotais raksts pazūd,” skaidro I. Rupenheite-Skeranska. Aizkraukle ir zināma ar košajām dāliju rindām, kas plešas cauri pus pilsētai, nesen vandāļi paretināja krāšņo ziedu dobes Lāčplēša ielā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.