Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Darba apģērbs vasarā – kā nekļūdīties izvēlē?

Darba apģērbu veikali Rīgā piedāvā tiešām plašu un daudzveidīgu apģērbu klāstu, kas ļauj atrast piemērotāko darba apģērbu jebkurai profesijai, kas ikdienā saskaras ar skarbiem laikapstākļiem, mehānisku un ķīmisku traumu riskiem, kā arī pastiprinātu netīrumu apjomu. Tomēr, meklējot komfortablas un praktiskas darba jakas vai darba bikses, kurās varētu ērti kustēties un justies, bieži nenovērtētas tiek temperatūru svārstības. Vasarā apģērba slāņošana, it īpaši strādājot ārtelpā, var palīdzēt nepārkarst, taču vienlaicīgi būt pasargātam no vēja vai pēkšņa lietus.

Atbilstība darba videi

Darba apģērbs, neskatoties uz sezonai raksturīgajiem laikapstākļiem, ir jāizvēlas atbilstoši darba vides specifikai. Ja darbs tiek veikts ciešā saskarē ar kodīgām ķīmiskām vielām, augstām temperatūrām, smagiem vai asiem priekšmetiem, nav vēlams mainīt apģērba garumu, atsedzot rokas un kājas potenciālam traumu riskam.

Drīzāk ir jāizvēlas darba apģērbs no viegliem un elpojošiem audumiem, kas neļauj sasvīst. Apģērbs nedrīkst būt pieguļošs, jo ilglaicīgi atrodoties ārtelpā tas var sākt apgrūtināt kustības un pat traucēt. Labs variants ir Helly Hansen jakas, jo tās neapgrūtina kustības un neļauj sasvīst darba gaitā.

Piemērota krāsa

Tumšas krāsas apģērbs vairāk absorbē saules starus, tādēļ, valkājot šādu darba apģērbu, var sakarst daudz straujāk un pārkāršana var radīt gan diskomfortu, gan nopietnas veselības problēmas. Vasaras sezonai daudz piemērotāki ir darba krekli, bikses un virsdrēbes gaišās krāsās.

Funkcionāls audums

Lai arī dabiska 100% kokvilna karstām vasaras dienām ir piemērota izvēle, jauktu šķiedru darba apģērbs ar poliestera vai neilona šķiedru piejaukumu var sniegt lielāku funkcionalitāti, radot atvēsinošu efektu un novadot sviedrus.

Komplekss risinājums

Darba videi piemēroti darba cimdi, darba apavi un citi individuālās aizsardzības līdzekļi ir neatņemama darba apģērba sastāvdaļa. Tādēļ, izvēloties atbilstošu apģērbu darbam vasaras sezonā, apavu un cimdu materiāls vai dizains ir jāpiemeklē atbilstoši darba vides kontekstam. Arī darba apaviem ir jābūt viegliem un elpojošiem materiāliem.

Darba apģērbu veikals Almont piedāvā daudzveidīgu darba apģērbu un apavu klāstu no populārākajiem darba apģērbu zīmoliem. Almont veikalā ir iespējams iegādāties HH jakas, kreklus, bikses, turklāt šeit atrodami arī HH apavi apavus, Guide darba cimdi, SIR puskombinzoni, GAR, Nordpro un Tamrex apavi, kā arī citu zīmolu individuālās aizsardzības līdzekļus. Piedāvājumu var apskatīt arī veikala mājas lapā www.almont.lv, izskatiet variantus un iegādājaties profesionālu darba apģērbu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.