Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ziemassvētku iepirkšanās meistarklase: 6 iedarbīgi padomi Ziemassvētku dāvanu plānošanai

Ziemassvētki – daudziem tie ir mīļākie svētki, kad siltums un prieks piepilda sirdi, bet dāvanu izvēle tuviniekiem aizņem daudz laika, tāpēc došanas prieka vietā var gadīties saņemt došanas stresu un pēdējā brīža steigu. Ievērojot tālākos padomus, jūs varēsiet efektīvi plānot savus Ziemassvētku pirkumus un pārliecināties, ka iepirkšanās trakums norit mierīgi, izvēloties pārdomātas dāvanas, nevis veicot nevajadzīgus pēdējā brīža pirkumus panikā.

Sāciet laikus

Pirmais un svarīgākais solis ir sākt laikus. Jo ātrāk sāksiet sastādīt dāvanu sarakstu, jo vairāk laika būs, lai atrastu labākos piedāvājumus. Pierakstiet visus cilvēkus, ko vēlaties apdāvināt, un pie katra vārda pievienojiet kādu ideju, kas varētu sagādāt prieku tieši šim cilvēkam.

Agrīna plānošana palīdz izvairīties no pirmsbrīvdienu drūzmas veikalos un iespējamas vilšanās, ja vēlamie produkti jau ir izpārdoti. Kalendārā atzīmējiet datumus, kad varat veltīt laiku dāvanu iegādei, un turieties pie plāna.

Izveidojiet budžetu

Nākamais solis ir budžeta izveide. Tas palīdzēs ne tikai labāk plānot finanses, bet arī izvairīties no impulsīviem pirkumiem. Padomājiet, cik daudz dāvanu plānojat pirkt, cik lielu summu esat gatavs tērēt vienai dāvanai un kuri ir tie cilvēki, kam vēlaties dāvināt īpašāku dāvanu, neraugoties uz cenu.

Turieties pie noteiktajām summām. Tādējādi izvairīsieties no situācijas, kad plānotais budžets ir pārsniegts, bet tikai puse dāvanu iegādātas. Turklāt tas palīdzēs nodrošināt, ka arī pēc brīvdienām laiks būs patīkams un nebūs jāiztiek no Vecgada vakara karpu zvīņām vien. 

Pirkumu saraksts 

Pirkumu saraksta izveide ir vienkāršs, bet efektīvs solis. Tas palīdzēs turēties pie plāna un izvairīties no nevajadzīgiem impulsa pirkumiem. Uzrakstiet, ko tieši vēlaties iegādāties un kādam nolūkam.

Pirkumu saraksts palīdzēs jums labāk plānot un pārliecināties, ka katrs nozīmīgais cilvēks jūsu dzīvē saņem atbilstošu dāvanu. Turklāt tas palīdzēs izvairīties no pēdējā brīža pārsteigumiem, kad atceraties kādu svarīgu cilvēku, kura dāvana Ziemassvētku steigā tikusi aizmirsta.

Salīdziniet cenas un piedāvājumus

Rīkojieties viedi un salīdziniet cenas pirms pirkuma veikšanas. Pateicoties internetam un dažādām cenu salīdzināšanas vietnēm, tas šodien ir vienkāršāk nekā jebkad agrāk. Sekojot piedāvājumiem un atlaidēm dažādos tirgotāju veikalos, jūs varat ievērojami samazināt savus izdevumus.

Tas palīdzēs atrast labākos darījumus un ietaupīt naudu, ko varētu izmantot, piemēram, kādai īpašai dāvanai, kas citādi pārsniegtu jūsu budžetu.

Un, ja redzat, ka Ziemassvētku iepirkumu kopējā summa kļūst pārāk liela, mēs iesakām apsvērt iespēju atvērt ESTO kredītlīniju. Kredītlinija dod jums iespēju aizņemties tieši tik lielu summu, cik pašreiz trūkst, un atmaksāt to atbilstoši jūsu izvēlētam maksājumu grafikam. Tādējādi varat būt pārliecināti, ka neiztērēsiet visus savus līdzekļus dāvanām un nauda pieturēsies arī citām vajadzībām. 

Apmeklējiet mūsu blogu un izlasiet jaunāko rakstu, lai iegūtu interesantu un noderīgu informāciju: https://esto.eu/lv/article/maksajumu-sistemas-e-veikalam

Iepērcieties tiešsaistē

Iepirkšanās tiešsaistē bieži vien ir ērtāka un piedāvā plašāku produktu klāstu. Turklāt tiešsaistes veikali parasti ir atvērti 24/7, kas nozīmē, ka varat iepirkties sev piemērotā laikā. Tas ļauj ietaupīt daudz laika, kas citādi tiktu pavadīts, skraidot pa dažādiem veikaliem, stāvot rindās un sastrēgumos.

Bieži vien dažādos tiešsaistes veikalos ir arī atšķirīgas cenas – tās salīdzinot un iepērkoties pirms Ziemassvētkiem, jūs ietaupīsiet vēl vairāk. 

Izmantojiet lojalitātes programmas un atlaižu kuponus

Daudzi veikali un interneta veikali, īpaši svētku laikā, piedāvā personalizētus piedāvājumus un atlaides jauniem vai ilggadējiem klientiem.

Pierakstoties lojalitātes programmās vai akceptējot e-pasta ziņojumus, jūs varat piekļūt ekskluzīvām atlaidēm vai akcijas kuponiem, kas palīdzēs ietaupīt. Šādi veiksiet  vairāk pirkumu budžeta ietvaros vai pat to nepārsniegsiet.

Secinājumu vietā

Plānojiet savus Ziemassvētku pirkumus gudri un laicīgi, lai izvairītos no stresa un pilnībā izbaudītu svētku laiku. Sastādiet iepirkumu sarakstu un budžetu, pētiet dažādas maksājumu iespējas un salīdziniet cenas. Ar šiem vienkāršajiem, bet efektīvajiem soļiem jūs padarīsiet svētku laiku priecīgu un bezrūpīgu. Priecīgus Ziemassvētkus!

Uzziniet, kāpēc tik daudzi tiešsaistes veikali uzticas ESTO maksājumu risinājumiem: https://www.tvnet.lv/7541562/esto-nosledz-partneribu-ar-baltijas-mazumtirdzniecibas-lideriem 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.