Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ziedo asinis novadniekam

Aizkraukles kultūras centrā 27. jūlijā notika Valsts asinsdonoru centra rīkotā donoru diena. To apmeklēja 102 cilvēki, asinis ziedoja 75 donori, “Staburagu” informē Latvijas Sarkanā Krusta brīvprātīgā Daiga Andersone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā donoru dienā bija ieradušies cilvēki ne tikai no Aizkraukles, daudzi bija braukuši no Iršiem, Bebriem, kā arī citām vietām, lai ziedotu asinis Bebru pagasta iedzīvotājam Aināram Kosmačevskim, kurš šobrīd ir stacionāra “Gaiļezers” intensīvās terapijas nodaļā. Aicinot cilvēkus uz donoru dienu, izskanēja lūgums norādīt, vai vēlas ziedot asinis tieši Aināram, un visi 75 apkalpotie klienti arī izteica vēlmi ziedot tieši bebrēnietim.

Kopā ar donoriem šajā dienā bija arī Latvijas Sarkanā Krusta Kokneses nodaļas brīvprātīgās Lība Zukule un Daiga Andersone. ‘‘Lepojamies ar ikvienu donoru, īpašs prieks ir par tiem, kuri asinis ziedo pirmo reizi, kā arī tiem, kuri dara to regulāri. Jāatvainojas tiem donoriem, kuri asinis nodot nevarēja, jo donoru atsaucība šajā dienā bija ļoti liela. Brīvdienās sociālajos tīklos aicinājām donorus izmantot iespēju un ziedot asinis Aizkrauklē, lai nebūtu jāmēro tālais ceļš uz Rīgu, kaut gan, kā teica paši donori, arī tas viņiem nebūtu šķērslis brīdī, kad jāpalīdz līdzcilvēkam,” stāsta Daiga.

Sarkanā Krusta brīvprātīgie saka paldies ikvienam, kurš šajā karstajā dienā atrada laiku un iespēju nodot asinis, paldies organizatoriem un atbalstītājiem! Nākamā donoru diena būs Koknesē 21. jūlijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.