Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Zaudējums sezonas pirmajā spēlē

Brīdis no spēles. Gintas Grincēvičas foto.

Latvijas jaunatnes U14 grupas florbola čempionātā pirmās divīzijas sezonas pirmo spēli mājas laukumā aizvadījusi vienība “Aizkraukles NSS”. Pirmajā spēlē florbolisti ar 3:6 atzina pretinieku komandas “Lielvārde” spēlētāju pārākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mača pirmais periods mājiniekiem bija labvēlīgs. Pēc četrarpus nospēlētām minūtēm spēles rezultātu atklāja aizkrauklietis Kārlis Bricis. Pretiniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, taču pēc tam vēlreiz precīzs bija Kārlis, kas ļāva Aizkraukles florbolistiem doties pārtraukumā, esot vadībā ar 2:1.

Otrajā periodā veiksme mājiniekus pameta. Lielvārdes florbolisti iesita trīs vārtus (4:2). Noslēdzošajā periodā spēles gaitu mainīt neizdevās. Lielvārdieši iesita vēl divus vārtus, aizkraukliešiem ar vārtu guvumu atbildēja Kristers Spodris. Mačs noslēdzās ar vienības “Aizkraukles NSS” zaudējumu ar 3:6.

Par komandas labāko spēlētāju atzina vārtsargu Pāvelu Koreškovu. 42 minūtes sargājot vārtus, tika uzņemti 25 pretinieku raidītie metieni.

Aizkraukles florbolistiem šī ir debija pirmajā divīzijā. Pērn puiši aizvadīja spīdošu sezonu otrajā divīzijā un izcīnīja sudrabu čempionātā. Pirmajā divīzijā spēlē piecas šīs grupas vienības un tikpat spēcīgāko otrās divīzijas komandu. “Šosezon būs gan līdzvērtīgas spēles, gan sāpīgi zaudējumi, ar to jāsamierinās. Lai līmenis augtu un spēlētāji progresētu, jāstājas pretī spēcīgākajiem florbolistiem. Sezonas pirmā spēle varēja beigties arī citādāk, tomēr spēlētāji neizmantoja vairākas izdevības gūt vārtus. Dažos gadījumos pietrūka veiksmes, citos — mazliet meistarības. Otrajā periodā divreiz kļūdījās, kas noveda pie vārtu zaudējuma. Tas puišus emocionāli salauza un atstāja ietekmi uz turpmāko spēli. Pirms mača bija neziņa un satraukums, kā būs. Pirmais periods deva iedvesmu cīnīties, taču kļūdas otrajā spēles posmā bija liktenīgas,” stāsta komandas treneris Kaspars Židovs.