Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Zane Daudziņa: “Daudzkārt esmu jutusies tik laimīga kā uz paradīzes sliekšņa”

Skrīveru kultūras centrā notika Zanes Daudziņas monoizrāde “Sieviete kā konfekte”. Pannas Teātra un autores Aivas Birbeles izrāde — brieduma komēdija “Sieviete kā konfekte” ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”. Kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku tā dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu — sieviete kā konfekte!
Ja man kāds jautātu, kas ir Zane Daudziņa, atbildētu — mūžīgais pavasaris. Tas viņā plaukst un pumpuro jebkurā izrādē, jebkurā tikšanās reizē ar auditoriju. Taču patiesībā viņa ir aktrise un runas pedagoģe. Jā, un tagad viņu var uzskatīt arī par rakstnieci un mākslinieci, jo pavisam nesen iznāca viņas “Dienasgrāmata”, kurā viņa fiksējusi pandēmijas gadu, kurā ir viss — gan neziņa un satraukums, gan pielāgošanās neierastajai situācijai. Grāmatas vāku un ilustrācijas veidojusi pati autore.
Aktrisei ir saistība arī ar Aizkraukles novadu — viņa ir dzimusi Rīgā, bet skolas brīvlaikā dzīvojusi pie vecmāmiņas Skrīveros. Savukārt jau vairāk nekā 15 gadu viņai ir vasaras māja Vallē, kur ar vīru aktieri Vili Daudziņu iekopuši skaistu dārzu, un tā ir viņu miera osta. Taču lielākā māka ir izkopt skaistu dārzu savā dvēselē — arī to viņi dara.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.