Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Zalvieši skaļi pauž savu neapmierinātību

Zalves saieta namā Aizkraukles novada vadība tikās ar Zalves pagasta un Sproģu ciema iedzīvotājiem. Gāja “karsti”, pārmetumus saņēma gan ciemiņi, gan vietējie, tajā skaitā pagasta pārvaldniece Dzintra Noreika. Tā vien šķita, ka iedzīvotāji sen vai pat nekad nav varējuši izteikties, tāpēc šajā unikālajā reizē pārmetumi bira viens pēc otra — par nekoptiem ceļiem, par nepiedalīšanos Zalves muižas ēkas un parka sakopšanā, par neizdarīto kanalizācijas ūdeņu attīrīšanā.
Lielā saieta nama telpa pustumsā. Jātaupa strāva, tāpēc lielo lustru neieslēdz. Pie sienas ventilators sparīgi dzenā silto gaisu. Krēslos zāles malā sasēdušas kundzītes sirmām galvām. Viņas turas patālāk, kā slēpjoties. Zāles stūros vēl pa kādam. Viņus neredz vispār, atnākuši tikai paklausīties. Drosmīgākie vīri sasēduši pie galda, tieši pretī domes vadībai. Lai arī domes pārstāvji sarunas sākumā cenšas jokot, šo vīru sejās nenoraustās ne vaibsts. Drūmi, nedaudz sirdīgi vēro notiekošo.
Sanāksmes sākumā novada domes vadītājs Leons Līdums aicināja uz atklātu, tiešu sarunu un izteica cerību, ka domes pārstāvji spēs atbildēt uz jautājumiem un šaubām. Kad runāt sāka zalvieši, izrādās, ka viņi negrib neko ārkārtēju, dārgu, nereālu. Tikai lai ziemā ceļu līdz kūtiņām notīra, muižas parku palīdz sakopt un lai kanalizācijas ūdeņu izvešana ir “cilvēcīgā” cenā. Diemžēl visi mazie lūgumi palika bez atbildes.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.