Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Zaļajā ceturtdienā Pērses sākumskolā ieskandinājām Lieldienas

Rīta cēlienā skolas un pirmsskolas lielie un mazie zaķi sniedza koncertu vecākiem un viesiem, mazie zaķēni kopā ar saviem skolotājiem bija iestudējuši visiem zināmo ‘’Zaķīšu pirtiņu’’, lielie piedāvāja noskatīties savu Lieldienu skeču, smiekli un jautrība ik uz soļa. Rosīgākā priekšnesumu daļa, protams, ir tad, kad notiek olu meklēšana un atrašana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autors: Daiga Andersone, skolotāja

Ja skolas bērni olas krāsoja skolā, tad pirmsskolas grupu bērni to izdarīja mājās kopā ar vecākiem, bet pirms pašiem svētkiem darināja lielākas olas dekupāžas tehnikā. Mazie mākslinieki izpaudās savā radošumā!

Pasākuma otrajā daļā zaķu bērni kopā ar savām mammām un tētiem, brāļiem un māsām, kā arī skolotājiem devās uz stadionu, lai ripinātu olas, kaulētos ar tām, meklētu rotaļlaukumiņā pārsteigumus, izietu īpašo olu stafeti, uzspēlētu’’ olbolu’’, un ,protams, izskrietu tradicionālo zaķu skrējienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Oiņ-boliņ, džimpiņ -rimpiņ, kājiņ-vējiņ,bums, tā te gāja mums!

Šīs dienas vakarpusē skolas bērniem notika aktivitāte ‘’Nakts skolā’’ ,kura tika aizsākta jau 2018.gadā.Šogad tā tika aizvadīta spēlējot spēles, cepot picas, piedaloties dažādās viktorīnās, kā arī lietderīgi un saturīgi pavadot laiku. Nakts stundās veicām arī fantastisku uzdevumu-tāpat kā Elīza pasakā ‘’Meža gulbji’’ centās nopīt nātru kreklus brāļiem-prinčiem, tā arī mēs steidzām pabeigt iesākto tīklu Ukrainas aizstāvjiem, bet, ak vai, nogurums un lupatiņu trūkums darīja savu-nepaspējām nopīt. Secinājām arī to, ka materiālu trūkums ir gana bieži.Neraugoties ne uz ko , nospraudām sev mērķi-tīklu pabeigt pēc Lieldienu brīvdienām un sūtīt prom. Tas mums veiksmīgi arī izdevās !Savu nopīto tīklu nosaucām vārdā ‘’Pērse’’. Lai labi kalpo! Tas bija lielisks un saliedējošs pasākums kā piedzīvojums gan skolas bērniem, gan skolotājiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.