Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vistuvāk lasītājiem. Akcijas laikā avīzi visam 2023. gadam var abonēt par 2022. gada cenu.

foto canva.com

Sākusies jaunā drukātās preses abonēšanas kampaņa 2023. gadam, un arī Aizkraukles reģionālais laikraksts “Staburags” ir tai gatavs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2023. gadam iespējams abonēt kopumā 424 dažādus preses izdevumus — laikrakstus un žurnālus, kas tiek izdoti Latvijā un ārvalstīs. No tiem 258 ir Latvijas izdevumi: 86 laikraksti un 172 žurnāli. “Latvijas pasts” šā gada abonēšanas kampaņai devis saukli “Apetīte rodas lasot!”.

“Apetīte rodas ēdot, vēsta sakāmvārds, un, kā zināms, tautas gudrība patiesībā nav par ēšanu, bet gan par dzīves garšu. Arī par lasīšanu. Jo vairāk lasīsim, jo vairāk gribēsies lasīt. Ja lasīsim paši, ir lielāka iespējamība, ka lasīs arī mūsu bērni. Jo arī labi paradumi ir lipīgi. Tāpēc “ēdīsim” vairāk un “garšīgāk” — 2023. gada “gardie” preses izdevumi mūs jau gaida. Lai gads sāktos apetītlīgi, viss, kas jāizdara vēl šogad, — jānoformē iecienītāko, kārdinošāko un gaidītāko preses izdevumu abonements. Izvēle ir patiešām liela. Lai labi garšo!” aicina “Latvijas pasta” valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Nevar nepiekrist pasta vadītājam — arī lasīšana ir bauda, un aicinām no šī plašā piedāvājuma izvēlēties arī sev tuvāko — reģionālo laikrakstu “Staburags”, kurš jums savos stāstos ir vistuvākais.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau krietnu laiku pirms 1. oktobra daudzi mūsu lasītāji zvanīja uz redakciju, lai noskaidrotu, kā iznāksim nākamajā gadā un kādas būs abonēšanas cenas. Diemžēl resursu sadārdzinājums ietekmē arī laikraksta izdošanu, jo dārgāka kļūst elektroenerģija, papīra cena un līdz ar to palielinās arī drukas izmaksas. Tāpat medijus pārstāvošās organizācijas vairākkārt tikās ar “Latvijas pasta” vadību un to pārstāvošo Satiksmes ministriju, lai diskutētu par pasta piegādes izmaksām, kuras arī solījās ievērojami pieaugt. Līdz ar to arī mēs esam spiesti palielināt abonēšanu cenu, kas ir aptuveni 11—17 centi par vienu numuru. Taču, ja citi pakalpojumu sniedzēji un tirgotāji cenas maina pat vairākas reizes gadā, un cilvēki ar bažām gaida kārtējo rēķinu, tad avīzes abonēšanas cena ir stabili nemainīga visu gadu.

Ja iepriekš abonēšanas cena pastā un redakcijā atšķīrās, tad šogad tā ir izlīdzināta un vienāda, vienalga, kur izvēlaties laikrakstu abonēt, jo redakcijā, tāpat kā pastā, abonementa noformēšana vai rēķina sagatavošana ir saistīta ar noteiktām izmaksām. Tikai izdarīt to ar redakcijas starpniecību ir ērtāk — var nākt pie mums uz biroju Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 4, kur jūs vienmēr sagaidīs mūsu laipnās darbinieces, var vienkārši piezvanīt pa tālruni un jums izrakstīs un nosūtīs rēķinu, abonēšanu var pieteikt e-pastā: solveiga@staburags.lv vai izmantot iespēju noformēt abonementu portālā www.staburags.lv. Izmantojot šīs iespējas, jums nebūs jāmaksā pastā noteiktā komisijas maksa vai maksa par pakalpojuma sniegšanu jūsu dzīvesvietā, ko piedāvā pasts.

Izdevīgāk avīzi abonēt visam gadam, maksājot tikai 11 mēnešu maksu. Un, ja paspēsiet to izdarīt no 5. līdz 21. oktobrim mūsu īpašās akcijas laikā, tad būs iespēja avīzi abonēt visam 2023. gadam par 2022. gada cenu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mūsu lasītāji, kuri abonējuši avīzi visam gadam, saņem “Staburaga” klienta karti, kas dod iespēju izmantot atlaides dažādos novada veikalos un kafejnīcās. Pateicamies mūsu sadarbības partneriem par šo iespēju, jo mūsu lasītāji to patiešām novērtē. Tie, kuri karti saņēmuši jau iepriekš, var turpināt to lietot, tie, kuri gadam avīzi abonēs pirmo reizi, karti varēs saņemt redakcijā.

Lētākā iespēja ir abonēt un lasīt laikrakstu elektroniskā versijā datorā, planšetē vai telefonā. Četrām nedēļām abonements maksā 4,99 eiro, un šī cena netiek palielināta. E-avīzē piedāvājam to pašu saturu, kas ir drukātajā avīzē, elektroniskajā versijā pieejams arī laikrakstu arhīvs, tālruņa lietotnē darbojas audiolasītājs.

Saglabāta arī iespēja abonēt laikrakstu redakcijā bez pasta piegādes, pašiem tam atnākot pakaļ.

Laikraksts tāpat kā līdz šim iznāks divas reizes nedēļā — otrdienās un piektdienās. Katrs numurs būs 16 lappušu biezs, un piektdienas numuru varēs abonēt arī kopā ar “Laimīgo Programmu”. Saglabāsim visas aktuālās rubrikas, tematiskās lappuses, pildot mūsu galveno uzdevumu — informēt, izglītot un arī izklaidēt. Gribu aicināt mūsu lasītājus vairāk iesaistīties laikraksta un arī interneta portāla satura veidošanā, jo mūsu galvenais uzdevums ir strādāt sabiedrības interesēs un aizstāvēt tās. Tāpēc zvaniet, rakstiet un stāstiet mums par tēmām, kas jums aktuālas, uzdodiet savus jautājumus, stāstiet par nebūšanām un problēmām, un mēs centīsimies veidot laikrakstu tādu, lai jums būtu interesanti to lasīt un jūs varētu rast tajā atbildes uz saviem jautājumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.