Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Vislabākie gadi man ir tagad. Jūtos ideāli”

Saruna ar grupas “Credo” līderi Guntu Veitu
Neskumst par jaunības dienām un nešausminās par nākotni, bet ar pilnu krūti bauda tagadni — tāds ir grupa “Credo” līderis Guntis Veits. Šogad savu vārdadienu Guntis ar koncertu nosvinēja Daudzevā, bet piektdien, 6. maijā, Pavasara ballē, uz kuru jau rezervētas visas biļetes, viņš sadziedāsies ar klausītājiem Staburaga saieta namā.
Par mūziku un vēl citu — saruna ar Gunti Veitu.
Savulaik Rīgā klajā laukā uzcēlis kafejnīcu “Rings”, mācījies Latvijas Valsts konservatorijā par masu pasākumu režisoru, krīzes gados, kad uz pāris gadiem pajuka “Credo”, vedis preces no Polijas, tirgojis automašīnas, īsu brīdi bijis Kikboksa asociācijas komercdirektors — tas viss bijis pagātnē. Viņa tagadnē pāri visam ir mūzika un hobijs — makšķerēšana.
Jāņos dosies uz Angliju
— Pērn pēc lielāka pārtraukuma iznāca grupas “Credo” dziesma un video “Lai”. Tas ir apcerīgs stāsts par šodienu un aicinājums neapstāties un kaut ko gaidīt, bet apseglot savus sapņu zirgus un doties pretī nezināmajam. Vai tu un grupa “Credo” arī ļaujas dziesmas aicinājumam?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.