Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Visi kopā atbildīgi par šodienu un nākotni

Latvijas otrās dzimšanas dienas svētku priekšvakarā Pērses sākumskolā kopīgi pulcējāmies lieli un mazi, lai svinētu svētkus un runātu par šo dienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daiga Andersone, skolotāja

Neatkarība — caur asinīm, uguni un vētrām tā izcīnīta, caur neatlaidību, drosmi un pašaizliedzību tā atjaunota. Caur godu, pašcieņu un atbildību tā tiks saglabāta.

Dienas laikā katram bija uzdevums padomāt par to, ko viņam nozīmē Latvija, ar ko lepojas savā dzimtenē, kas šeit ir tāds, kā nav nekur citur.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Secinājām, ka mūsu tēvu zeme Latvija var lepoties ar savu latviešu valodu, kultūru, spēcīgiem un dižiem cilvēkiem, lielām ģimenēm. Lepojamies ar stiprām un kuplām ģimenēm mūsu Pērses sākumskolā. Šajā dienā suminājām 13 mūsu skolas daudzbērnu ģimenes, kurās ir trīs un vairāk bērnu. Kuplākajās ģimenēs ir astoņi un seši bērni. Sveicām arī skolotājus, daudzbērnu ģimeņu vecākus. Paldies par sadarbību, atsaucību un sarūpētajiem ziediem ‘’Jānīša Baloni’’!

Ar dziesmām un dejām Baltā galdauta svētkus bagātināja pirmsskolas mazās pērlītes, ar dzejas rindām — skolas bērni. Svētku noslēgumā visi pulcējāmies pie balti klāta svētku galda, kopīgi baudot pusdienas.

Esam lepni par savu valsti, valodu, patriotiskiem un savu zemi mīlošiem cilvēkiem, jo dzīvojam brīvā valstī, ar ko lepojamies un kuru mīlam no sirds. Par tās šodienu un nākotni esam atbildīgi mēs visi kopā un katrs atsevišķi, ar domām un darbiem par valsts labklājību, drošību un attīstību.

Lai saticība, mīlestība un sirds siltums katrā ģimenē! Lai mīlestības un cieņas apliecinājumi dara stipras un laimīgas mūsu ģimenes!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.