Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vīrietis pa ceļu Tīnūži-Koknese vada automašīnu ar ātrumu 152 km/h (video)

11. oktobrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja darbinieki, pildot dienesta pienākumus sabiedriskās kārtības nodrošināšanas un ceļu uzraudzības jomā, Aizkraukles novadā uz ceļa P80 Tīnūži – Koknese 57. kilometrā, kur atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 90 km/h, apturēja automašīnu „Mercedes-Benz S450”, kas virzienā uz Koknesi brauca ar ātrumu 152 km/h.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atrēķinot pieļaujamo kļūdu, minimāli iespējamais braukšanas ātrums bija 147 km/h. Policijā par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārniegšanu tika sākts administratīvā pārkāpuma process, un likumsargi 1973. gadā dzimušajam autovadītājam piemēroja naudas sodu 240 eiro, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz trīs mēnešiem.

Valsts policija vērš uzmanību, ka no 11. oktobra ir mainīta ceļu satiksmes organizācija uz galvenajiem autoceļiem vietās, kur uz vasaras periodu bija uzliktas ceļa zīmes ar atļauto maksimālo braukšanas ātrumu 100 km/h un 110 km/h. Visā valsts autoceļu tīklā atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 90 km/h, tostarp uz autoceļa Tīnūži-Koknese posmā no 5,20. līdz 60,35. kilometram.

Aicinām autovadītājus apzināties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana ir bīstama izvēle, jo tādējādi mazinās iespēja laicīgi pamanīt un reaģēt uz kādu ārkārtēju situāciju uz ceļa, un tas var kļūt par nopietnu apdraudējumu veselībai un dzīvībai gan pie stūres esošajai personai, gan arī apkārtējiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.