Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vīgantes skola aicina uz salidojumu

ATNĀCIET! Aicina Vīgantes skola. 3. septembrī notiks skolas salidojums.

Vīgantes skolā jau vairāk nekā 10 gadu neskan bērnu čalas. Taču sestdien, 3. septembrī, te savīsies atmiņu takas un atkal viss būs kā toreiz, jo todien paredzēts skolas salidojums un staburadziešu satikšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skola viesus gaidīs jau no pulksten 16, kad paredzētas pastaigas un ekskursijas Vīgantes parkā gides Ivetas Ločmeles vadībā un vizināšanās ar kuģīti “Vīgante”. Savukārt pulksten 17 plānota bijušās Vīgantes skolas apskate un fotografēšanās pie skolas ēkas, ekskursija uz Barisona priedi un piemiņas brīži kapos (indviduāli).

No pulksten 18 notiks salidojuma un satikšanās dalībnieku reģistrācija Staburaga saieta namā un Vīgantes skolas vēstures albumu apskate Staburaga bibliotēkā. Pulksten 18.30 viesus iepriecinās Staburaga muzikālās apvienības un sieviešu vokālā ansambļa “MiLaRe” koncerts. Pēc koncerta paredzēta atmiņu stunda kopā ar bijušajiem skolotājiem, kas noslēgsies ar Staburaga sadraudzības balli salidojuma dalībniekiem kopā ar Ēriku Gruzniņu un Staburaga amatierteātri “Pirmā prognoze”. 

Dalība salidojumā par ziedojumiem. Interesentiem jāpiesakās Staburaga bibliotēkā vai zvanot pa tālruni 29892925 vai 29802995.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.