Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vieta, ko saucam par mājām

Aizvadītā nedēļa saistās ar vairākiem nozīmīgiem notikumiem, un viens no būtiskākajiem ir Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena 4. maijā. Tas laiks pirms 34 gadiem man saistās ar jaunību, un kā daudzi jauni cilvēki, arī es tolaik tā īsti laikam pat neaptvēru visus vēsturisko notikumu aspektus, tāpēc šī diena nav palikusi atmiņā īpaši spilgti. Tomēr tolaik bija un joprojām ir tā sajūta, cik šis solis bija nozīmīgs mūsu valstij. Kā pagrieziena punkts, pēc kura jādodas uz priekšu. Tāpēc ir svarīgi par to visu runāt ar bērniem, atgādināt, kāds ceļš noiets līdz šādam lēmumam, nostiprinot piederības izjūtu savai valstij, patriotisma garu, vēlmi to visu kopt un sargāt.
Mēs bieži apspriežam un runājam, ko tad izdevies paveikt šajos vairāk nekā 30 gados. Tas ir daudz vai maz? Domāju, ka cilvēki tomēr vairāk koncentrējas uz negatīvām lietām, kas ir slikts un nav izdevies. Ja no tāda viedokļa raugās, tad, protams, varēja vairāk un labāk, bet jāredz arī tas, kas panākts, ko vēl varam darīt. Neapšaubāmi, paveicams vēl daudz, bet tāda jau ir katras valsts attīstība, kas nenotiek vienā dienā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.