Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Viesu nams lepojas ar pastāvīgiem viesiem. Ciemos “Pie zandarta” Staburaga pagastā

Una un Viesturs ir juristi, dzīvo un strādā Rīgā, un, kā paši saka, salīdzinoši nesen sākuši māju iekļaut uzņēmējdarbībā. Pirms sešpadsmit gadiem, kad bērni vēl bija mazi, domājuši, ka pietiks tikai ar pirti. Tomēr drīz vien radās vēlme pēc “vienas istabiņas blakus pirtij”, novietnītes makšķerēm. Bērni auga, vietas vajadzēja vēl vairāk, un pamazām lielāka kļuva arī māja. Pirms kovida paziņas palūdza atvēlēt māju Jāņu svinēšanai. Tas kļuva par pagrieziena punktu un “Krasti” kļuva par viesu namu “Pie zandarta”. Reģistrēja uzņēmējdarbību, izveidoja lapu portālā pieudens.lv. Una teic, ka salīdzinoši īsā laikā izveidojies pastāvīgo klientu loks. Daudzi te atpūšas vairākas vasaras pēc kārtas. Minimālais laiks, uz kādu mājā var apmesties, ir divas diennaktis, bet ir viesi, kuri te paliek nedēļu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.