Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Viegli strādāt ar tādiem palīgiem. Kokneses posma dalībnieki atzinīgi vērtē sacensību trasi un skaistos skatus.

Agitas Grīnvaldes-Irukas foto.

Sārtiem vaigiem un mirdzošām acīm viens pēc otra finišā ieskrēja, iesoļoja vai ienūjoja skriešanas un pārgājiena seriāla “Noskrien ziemu” trešā – tumsas posma, kas aizvadītās nedēļas nogalē notika Koknesē, vairāk nekā 400 dalībnieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Noskrien ziemu” pirmsākumi rodami 2016. gadā, taču kovida ierobežojumu dēļ pāris gadus sacensības nenotika. Interesanti, ka iepriekšējās sezonas noslēdzošais posms ar rekordlielo dalībnieku skaitu notiku 2020. gada 8. martā tieši Koknesē. Šī ir seriāla sestā sezona, un trešo gadu notiek arī tumsas posms.

Trasē mūzikas pavadībā

Koknesē uz starta izgāja 453 skrējēji, soļotāji un nūjotāji. Pirmais kopīgais starts tika dots sporta un tautas distances skrējējiem. Tautas distancē startēja 266 skrējēji, kas veica vienu 9,3 kilometrus garo apli, sporta distancē startēja 99 skrējēji un veica divus apļus. Nākamie uz starta izgāja soļotāji un nūjotāji. Tie, kuri soļoja uz ātrumu, varēja veikt divus apļus, un tādi bija 20, bet tie, kuri vēlējās izbaudīt trasi, varēja veikt vienu apli, tādi bija 68 sacensību dalībnieki. Galvenais bija iekļauties kontrollaikā – trīs stundās un 10 minūtēs, ko visi ar paveica. Interesanti, ka daži sportisti trasē devās kopā ar suņiem, kas šajās sacensībās nav aizliegts, vēl kādam līdzi mugursomā bija mūzikas atskaņotājs, lai gūtu trasē uzmundrinājumu. Vēl daži sportisti bija padomājuši ne tikai par pieres lukturīšiem, lai labāk redzētu trases celiņus, bet rotājušies ar lampiņu virtenēm, lai arī paši būtu pamanāmāki.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.