Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Viedokļu dažādība politikā ir vajadzīga

Kā viss pēdējā pusgadā, arī aizvadītā nedēļa bija saspringta. Pagājusī nedēļa bija zīmīga ar to, ka 27. janvārī domes sēdē tika pieņemts šī gada budžets — tas ir pirmais jaunizveidotās pašvaldības budžets. Process nebija viegls, un šādā situācijā ir sarežģīti izveidot visaptverošu budžetu, lai nekas netiktu piemirsts. Piemēram, Jaunjelgavas novadā iepriekš bija decentralizēta grāmatvedība, tāpēc mūsu pusē bija grūti jaunajai sistēmai pielāgoties. Iepriekš bija seši spēcīgi novadi, visiem līdz šim bija pietiekami labs budžets. Iespējams, iestādes bija pieradušas dzīvot mazliet citādākā režīmā kā tagad, jo ir veiktas arī strukturālās izmaiņas. Ir lietas, kas ir pārgājušas uz Aizkraukli kā uz centru, un apvienībās ir atlicis mazāk funkciju, līdz ar to bija sarežģīti izsekot, lai katrai pārceltajai un atlikušajai funkcijai līdzi sekotu atbilstošs finansējums. Manā ieskatā, ...

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.