Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vēsture kā atsevišķs mācību priekšmets – labs lēmums

Aizvadītais eksāmenu laiks acīmredzot parādījis, ka jauniešu zināšanas vēsturē, mācot to kā vienotu priekšmetu, tomēr nav pietiekamas. Tāpēc šāds lēmums pieņemts, un atbalstu to. Jauniešiem vēl nav tik vispusīgs redzējums par pasaules vēsturi un Latvijas vietu tajā, tāpēc, mācot to kopā ar citu priekšmetu, iespējams, zūd tāds pamatīgāks skatījums cauri laikmetiem, neveidojas izpratne par tās veidošanās procesu. Bieži vien daudzas norises un situācijas veidojas, jo cilvēki nepārzina vēsturi. Tādējādi atsevišķi apgūt šī mācību priekšmeta saturu noteikti ir labāk.
Tā ka no šī viedokļa tas ir labs lēmums, bet jāraugās, kā tas iekļausies mācību plānos, lai neveidojas slodzes palielināšanās, kas nav pieļaujama.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.