Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Veselības sporta trenere Zigrīda Sprukte: klientiem vajadzīga pacietība, lai būtu rezultāts

Skrīverieti Zigrīdu Sprukti pazīstam kā nūjošanas un veselības sporta treneri. Kāda ir atšķirība starp veselības sportu un lielo sportu, par to saruna ar Zigrīdu.
Lai būtu mundrums
— Šķiet, starp vārdiem Zigrīda Sprukte un sports var likt vienādības zīmi. Vai tā ir?
— Runa ir par to, ka tas nav sports klasiskā nozīmē, bet gan veselības sports. Tas nav vērsts uz augstiem sasniegumiem, bet tajā pašā laikā tas ir kā dzīvesveids, hobijs un izveidojies arī kā darbs. Man svarīgi, lai cilvēkam nav pārmērības, bet ir mērenība un būtu rezultāts. Lai būtu gan mundrums, možums, gan lokanība, izturība un pozitīvs skats uz dzīvi. Nesen gan dzirdēju par pētījumu, ka cilvēkiem nevajadzētu sevi mierināt, domājot pozitīvi, bet jābūt arī gataviem dzīves satricinājumiem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.