Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vēlmju daudz, bet viss atkarīgs no finansējuma

Manā pārziņā ir divi pagasti — Staburags un Sece —, līdz ar to laiks jāsadala abiem. Tas nepieciešams, lai iedziļinātos visos darbos, kas jāpaveic un ko gribētos paveikt. Protams, vēlmju ir daudz. Jāteic, ka esam arī ko vērā ņemamu padarījuši. Paspējām salabot vairākus pašvaldības ceļu posmus, iesākt lielo ceļu projektu, vienai daudzdzīvokļu mājai nomainījām jumtu, iesaistījāmies kultūras un tūrisma pasākumos. Septembrī skolēnus aicinājām iepazīt Strūves ģeodēzisko punktu. Viņi varēja uzzināt tā vēsturi un to, kā notika mērījumi, kāda ir to nozīme.
Pagājušajā gadā pārsteigumu man bija sagādājuši bijušie kolēģi, izvirzot balvai “Sēlijas laiks Ziedonim”. Tas bija ļoti patīkami, jutos novērtēta, jo šajos gados tika realizēts ap 100 projektu. Tā arī aizvadīto gadu varētu raksturot — raibs, interesants un patīkams.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.