Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vēlējums — atgriezties mājās un dzīvot zem mierīgām debesīm

Esmu Jaunjelgavas vidusskolas dienesta viesnīcas pārvaldniece. Manos darba pienākumos ietilpst dienesta viesnīcā mītošo skolēnu uzraudzība, šobrīd arī 46 ukraiņu ciemiņu aprūpe. Es gādāju par to, lai viesnīca vienmēr būtu tīra un kārtīga, lai būtu sakārtoti visi dokumenti, uzskaites tabulas. Tā kā tuvojas gada beigas, man arī jāveic inventarizācija — inventāra uzskaite u. c.
Man ļoti nepatīk vārds “bēgļi”, un apkārtējiem saku, ka man ir ciemiņi no Ukrainas, nevis bēgļi. Pirmie ieradās marta vidū, bet šajā laikā daudzi jau ir nomainījušies. Pastāvīgi iemītnieki te dzīvo no 4. maija. Vecuma apmlitūda — viena meitenīte ir vienu gadu un divus mēnešus veca, savukārt visvecākajai iemītniecei ir 91 gads. Ir pilnas ģimenes, un ir dalītas ģimenes. Sākums visiem bija ļoti grūts. Pirmajās dienās viņiem likās savādi, ka te ir ļoti klusi un mierīgi. Ukraiņiem iepatikās mazpilsēta, vide ap skolu, kas ir ērta un kompakta, kā arī laipnie un atsaucīgie cilvēki. Arī pašvaldības atbalsts ir jūtams.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.