Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vēl gribas pakavēties bērnībā, jo pēc 18 laiks skrien ļoti ātri

Šonedēļ jubileju svin aizkraukliete Nikola Vāvere. Viņai aprit skaistie 18. “Esmu sapratusi, ka pēc tam laiks skrien ļoti ātri. Tad 19, 20... Gribu vēl izbaudīt bērnību,” teic jubilāre.
Pusaudža gados šķiet, ka vesela mūžība paiet, kamēr tiek sagaidīti 18. Gluži kā smagas durvis, ko visu laiku grūsti, taču tās nepadodas, bet pēkšņi tik viegli atveras un ceļi ved uz visām debespusēm, vari skriet, pa kuru gribi. Nikola atzīstas, ka grūti bija sagaidīt. Agrāk licies, ka tas būs kaut kas īpašs, diena, kad piepeši kļūs pieaugusi un ļoti patstāvīga. “Es pat nezinu, vai gribu būt vecāka par 18 gadiem,” smaidot teic jubilāre. “Esmu sapratusi, ka pēc tam laiks skrien ļoti ātri. Tad 19, 20... Gribu vēl izbaudīt bērnību.”
Mainījies ir tikai skaitlis, dzimšanas dienas rītā atzina Nikola. Viss pārējais tāpat kā pirms gada, diviem... Vēl jau būs jāpaklausa vecāki, īstā dzīve sāksies vēlāk, bet pieļauj iespēju, ka no tās kaut ko varētu izmēģināt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.