Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Veinai” pietrūka veiksmes

Gintas Grincēvičas foto

Aizkraukles pilsētas stadionā vēl vienu mājas spēli aizvadīja Latvijas Futbola federācijas trešās līgas Ziemeļu zonas austrumu grupas komanda “Aizkraukle/FK Veina”. Futbolisti piedzīvoja minimālo zaudējumu, ar 1:2 piekāpjoties komandai “FK Valka”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles pirmais puslaiks veiksmīgāks bija pašmāju spēlētājiem. Spēles rezultātu, izvirzot vienību “Aizkraukle/FK Veina” vadībā, atklāja Daniels Stoma. Diemžēl spēles otrajā pusē veiksme bija pretinieku pusē, kā rezultātā mājinieki piedzīvoja zaudējumu. “Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās. Mums pietrūka veiksmes, lai uzvarētu. Abām komandām bija iespējas gūt vārtus, paveicās pretiniekiem. Mums bija daudz iespēju, sitām, bet bumba neripoja vārtos. “FK Valka” ir viena no mūsu grupas līderkomandām, prieks, ka, spēlējot pret viņiem, laukumā izskatījāmies ļoti labi. Uz šo spēli ieradās gandrīz viss pieteiktais komandas sastāvs. Laukumā laidu tos, kuri līdz šim vēl turnīrā nebija spēlējuši. Ir vajadzīgs laiks, lai mani jaunieši saspēlētos ar tiem futbolistiem, kas izrādījuši vēlmi spēlēt,” teic Antons Ciematnieks, komandas “Aizkraukle/FK Veina” treneris.

Pirms mājas spēles aizkrauklieši aizvadīja izbraukuma maču, tiekoties ar komandu “Gulbenes BJSS” un izcīnot pirmo uzvaru turnīrā. Treneris A. Ciematnieks stāsta, ka spēle bija ļoti interesanta — aizkrauklietis Matīss Briedis uzvaras vārtus iesita 10 sekundes pirms spēles beigām.