Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Veicas jau otro reizi. Laimests nonāks pie mazbērniem.

ABONENTU LOTERIJAS LIELĀKĀS BALVAS IEGUVĒJI Ausma un Kārlis Osīši. Kad esam nonākuši pie bildēšanās, Ausmas kundze saka — tik smuku iztaisiet, jaunāku.

Pilskalnieši Ausma un Kārlis Osīši šogad laikraksta “Staburags” abonentu loterijā laimēja tūrisma aģentūras “Remiro Travel” dāvanu karti 100 eiro vērtībā. Abonements ir ar Ausmas kundzes vārdu, līdz ar to viņa arī laimesta saņēmēja. Dāvanu karti nodevām laimētājiem.

Sirmā pilskalniete saka: “Mums abiem šogad jūlijā apritēs 93 gadi — kādi mēs vairs lasītāji, kādi braucēji?! Ja jābrauc kopā ar grupu, vairs netiekam tai līdzi.” “Mazbērni, tie jau braucēji, jāmēģina ar viņiem sarunāt. Paši tālāk par Krieviju neesam braukuši — tur jaunībā bieži braucām, vēlāk Igaunija izbraukta un kādi gabaliņi Lietuvā,” stāsta abi Osīši, viens otru papildinot.Jautāju abiem, ko viņi kā uzticīgi lasītāji vēlētos redzēt “Staburagā”? Varbūt lai teksti ir lielākiem burtiem? Abi piekrītot smejas.Kārlis rāda uz virsrakstu avīzei, kas uz palodzes. Tas 2019. gada “Staburags”, kurā raksts par Osīšu pāri kā jubilāriem. “Ar tādiem varētu drukāt,” viņš saka. “Es jau otro reizi vinnēju avīzes loterijā. Pirms diviem gadiem bija dāvanu karte no “Pakava”. Divdesmit “eiriki”. Dēls mūs vēlāk aizveda uz veikalu, un sapirkām šo to saimniecībai,” atceras Ausma. “Mums ģimene liela, pāri trīsdesmit cilvēku, un tie tikai tieši radi, bērnu bērni ceturtajā paaudzē,” nosaka Kārlis. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.