Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Varēs aizņemties ielas posma pārbūvei Skrīveros

Ilustratīvs attēls.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM ) šī gada pēdējā investīciju projektu  kārtā atbalstījusi aizdevumu piešķiršanu deviņu projektu realizēšanai, tajā skaitā varēs īstenot projektu Skrīveros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldība varēs aizņemties 132  846 eiro Andreja Upīša ielas posma pārbūvei posmā no Sporta ielas līdz Kastaņu ielai. Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš stāsta, ka pēc lietus ūdens kanalizācijas ierīkošanas pie Skrīveru kultūras centra  šajā posmā plānots atjaunot segumu, kas ir sliktā kārtībā, jo asfalts ir saplaisājis. Ielas posmā iecerēts klāt bruģi. Darbi varēs norisināties nākamgad, un būvnieks ir jau zināms — SIA “Jards”. Aizņēmumam vēl jāsaņem Finanšu ministrijas Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomes akcepts. 

Lai veicinātu ekonomikas atgūšanos no Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes, VARAM šogad paplašināja pašvaldību iespējas aizņemties. Pavisam šī gada pēdējā investīciju projektu  kārtā VARAM atbalstīja aizdevumu piešķiršanu deviņu projektu realizēšanai dažādās Latvijas pašvaldībās, to kopējais finansējums ir 8 346 594 eiro, aizņēmuma apmērs — 7 094 605 eiro. Ministrs Artūrs Toms Plešs uzsver, ka infrastruktūras labiekārtošana un satiksmes tīkla sakārtošana ir priekšnoteikums līdzsvarotai reģionālai attīstībai. Valsts aizdevumu programmu plānots turpināt arī 2022. gadā, tāpēc pašvaldības aicinātas sekot līdzi iespējām pieteikties un īstenot investīciju projektus savos novados. Šobrīd VARAM izstrādā nepieciešamos Ministru kabineta noteikumus, kurus ir plānots pieņemt līdz šī gada beigām. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.