Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Var pieteikties kandidāti Aizkraukles novada vēlēšanu komisijai

Gatavojoties 14. Saeimas vēlēšanām šī gada 1. oktobrī, Aizkraukles novada vēlēšanu komisija izsludinājusi komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos Aizkraukles novada 22 vēlēšanu iecirkņos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles pilsētā būs trīs vēlēšanu iecirkņi — kultūras centrā, novada vidusskolas sporta hallē, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcā, kā arī Aizkraukles pagasta sākumskolā. Citviet novadā — Jaunjelgavas, Neretas, Pļaviņu, Skrīveru un Zalves kultūras centros, Daudzeses, Seces, Bebru, Mazzalves, Klintaines, Pilskalnes, Staburaga un Vietalvas pagasta pakalpojumu centros, Sērenes un Sunākstes sporta centros, Pērses sākumskolā, Kokneses apvienības pārvaldē.

Par iecirkņa komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju, kurš atbilst noteiktajām prasībām, un to var izdarīt līdz 11. augustam, pieteikumu iesniedzot elektroniski vai aizlīmētā aploksnē ar norādi “Aizkraukles novada vēlēšanu komisija” Aizkraukles novada Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros Aizkrauklē, Pļaviņās, Koknesē, Skrīveros, Jaunjelgavā un Neretā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.