Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Valteram Kārkliņam patīk izaudzēt ko jaunu un eksotisku

Valtera un Aijas aizraušanās brīvajā laikā ir meloņu un arbūzu audzēšana, par ko “Staburags” rakstīja pagājušā gada vasaras izskaņā. Nekas nav mainījies, un viņi ar nepacietību gatavojas jaunam pavasarim. Dārza darbi tuvi abiem ar sievu, un arī bērni atbalsta, palīdzot nopirkt vajadzīgo.
— Par lielu summu jau atkal sapirktas sēklas. Arī meita no Itālijas atveda sēklu paciņu. Redzēs, kā turienes siltummīļi augs pie mums. Kad pirms trim gadiem pamēģināju audzēt melones, izdevās un tā turpināju. Pagājušajā gadā iestādījām simts stādu. Parēķinot, cik tas izmaksā, lai nopirktu, nolēmu stādus audzēt pats. Tā ka gatavojamies jaunam izaicinājumam. Gribas izmēģināt izaudzēt arī kādus eksotiskākus augus. Pagājušajā gadā iedēstījām fizāļus. Uzdāvināja trīs stādus, un šogad jau pats iegādājos trīs šķirnes. Pamēģinājām arī artišokus, bet sapratām, ka tomēr nebūs. Ir arī krūmmellenes, un pērn bija ļoti laba pirmā raža. Rudenī iestādījām arī godži krūmiņus, un tiem bija dažas ogas, ko arī nevar salīdzināt ar veikalā nopērkamajām kaltētajām. Visu mēģinām, un kaut kas gan jau izdosies, — saka Valters.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.