Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Valsts prezidents: “Lai redzētu, kas notiek aiz Rīgas pils mūriem, svarīgi iziet ārā un paskatīties!”

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča reģionālās vizītes laikā Valmieras novadā saspringtajā dienas kārtībā laiks tika atvēlēts arī intervijai reģionālajiem laikrakstiem.
— Satiekoties parasti cilvēki viens otram jautā — kā iet? Pārfrāzēšu — kā jums sokas kā prezidentam?
— Kā man sokas kā prezidentam, vislabāk var vērtēt cilvēki. Bet jūtos samērā labi, dinamiski. Lai kāda arī būtu pieredze ministra darbā, valdībā, politikā, šis ir cita veida darbs, cita veida pienākumi un atbildība. Tiešām cenšos pēc iespējas vairāk doties ārpus Rīgas gan pieteiktās, gan nepieteiktās vizītēs. Viens otrs jautā, kad došos nepieteiktā vizītē, lai paskatītos, kā cilvēki dzīvo, tad man ir laba atbilde — es jau vienu svētdienu biju līdz Tukumam izbraucis, pastaigājos, parunājos ar cilvēkiem. Laiks gan bija diezgan slikts. Jā, es mēdzu ārpus šī oficiālā reģionālo vizīšu protokolārā rāmja doties arī vienkārši pastaigāties, iedzert kafiju kādā kafejnīcā vai ieturēt maltīti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.