Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Valsts aizsardzības dienests – aktuāls jautājums

Plānotais valsts aizsardzības dienests raisījis diskusijas ne tikai valsts pārvaldē, bet arī iedzīvotāju vidū. To veicina neskaidrība par iespējamajiem dienesta veidiem, apmācību procesa jēgu un saturu. Cik daudz jaunieši zina par plānoto valsts aizsardzības dienestu un vai ir tam gatavi?
Gints Kapteinis, jaunietis
— Jauniešiem tas šobrīd ir aktuāls jautājums. Cik esmu lasījis, būs vairāki apmācību veidi, ko varēs izvēlēties. Viens no tiem ir dienests Zemessardzē, ko jau tagad izvēlējušies daudzi mani draugi un bijušie skolasbiedri. Turklāt zemessardze dod plašas un noturīgas zināšanas, nekā, iespējams, tad, ja jaunietis iziet konkrētu apmācību posmu un tālāk šīs zināšanas neizmanto. Zinu, ka dienestu Zemessardzē cilvēki veiksmīgi apvieno ar mācībām vai darbu. Katram gan jāskatās pēc savām iespējām un vajadzībām, jo ir lietas, par ko ikdienā jādomā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.