Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vallē pēc ceļu satiksmes negadījuma izlīst eļļa

Aizvadītajā diennaktī Zemgalē ugunsdzēsēji glābēji devās uz vairāku ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanas darbiem. Ap vieniem dienā pēc ceļu satiksmes negadījuma Valles pagastā, kur bija iesaistīts mikroautobuss un smagā automašīna ar piekabi, ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz brauktuves izlijušo eļļu. Cilvēki no automašīnas bija izkļuvuši pašu spēkiem pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās — informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā liecina sākotnējā informācija, 29. augustā Valles pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Fiat Ducato” un izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo kravas transportlīdzekli „Volvo FL12”, ietriecoties automašīnas kravas piekabē. Negadījumā traumas guva automašīnas „Fiat Ducato” vadītājs un pasažieris, kuri tika nogādāti ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols — informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Citviet Zemgalē

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29. augusta plkst. 6.30 līdz 30. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst. 13.27 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz ugunsgrēku Jelgavā, kur dega vienstāva dzīvojamās mājas divas istabas un jumta konstrukcijas 55 m2 platībā. Pārmeklējot ēku, vienā no istabām tika atrasts bojāgājušais. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 15.21. Diemžēl ugunsdzēsēji glābēji nedzirdēja skanam brīdinošo dūmu detektora signālu.

VUGD aicina iedzīvotājus uzlabot sava mājokļa ugunsdrošību, tajā uzstādot dūmu detektoru, kas ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās par izveidojušos sadūmojumu, kā arī mājoklī visiem pieejamā un redzamā vietā novietot ugunsdzēsības aparātu un ugunsdzēsības pārklāju, ar kuriem var viegli nodzēst nelielus ugunsgrēkus to izcelšanās sākumposmā!

Plkst. 13.40 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jēkabpils novada Aknīstes pagastu, kur bija notikusi motocikla un vieglās automašīnas sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji vienu cilvēku nogādāja līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem un ar absorbenta palīdzību savāca uz brauktuves izlijušos šķidrumus. Darbs notikuma vietā noslēdzās sešos vakarā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pustrijos naktī Bauskas novada Iecavas pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz brauktuves izlijušo eļļu.

Pusdeviņos vakarā Jelgavas novada Salgales pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku un atbrīvoja brauktuvi.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 61 izsaukumu – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā vienu uz meža ugunsgrēku, 34 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.