Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vai zaudēsim daļu no savas kultūras bagātības?

Vasarā, kad Saeimas deputāti ir aizgājuši atvaļinājumā, aktualitātes valstī rada uzņēmēji un ar viņiem saistītās ķibeles vai veiksmes, kā arī kultūras jomā dzīvojošie. Aizvadītajā nedēļā viena no skaļākajām bija depozītu sistēmas “uzkāršanās”, kad pēc hakeru uzbrukuma vairs nevarēja apmaksai izmantot no depozītautomāta saņemto čeku. Ļaudis internetā komentāros izgāza savas dusmas, sakot, ka tādā gadījumā lai neiekasē tos desmit centus, kurus sistēma vēlāk atdod. Nedēļas beigās sistēmas darbs atjaunojās. Var tikai pabrīnīties par tautiešu neiecietību un lielo žults daudzumu viņos. Vērīgākie būs pamanījuši, ka tā sauktie “bomzīši” nekur nav pazuduši un tikpat rosīgi kā vēl pirms depozītsistēmas ieviešanas viņi darbojas arī šobaltdien. Konkrētos diennakts laikos viņi apstaigā, naskākie ar velosipēdu apbraukā atkritumu tvertnes un cilvēku pulcēšanās vietas, kur savāc ne vienu vien maisu ar plastmasas pudelēm un skārdenēm. Viņiem gan šī sistēmas uzkāršanās bija nepatīkama, jo naudu vajag uzreiz. Pārējiem nevajadzētu satraukties, jo čeku izmantot var gadu pēc tā saņemšanas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.