Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vai var iztikt ar 100 eiro mēnesī? Izaicinājumi pievērš tūkstošiem sociālo tīklu sekotāju uzmanību

Vai pēc visu ikmēneša rēķinu samaksas, ja makā paliek 100 eiro, var pārtikt? To “uz savas ādas” pārbaudīja rīdziniece Marita Akmeņkalne. Sociālajā vietnē “TikTok” jaunā sieviete sekotājus izklaidē, veicot dažādus izaicinājumus. Ik dienu viņa dalās ar piedzīvoto, paveikto, grūtībām un uzvarām. Maritai piemīt hipnotizējošs vieglums un pozitīvisms, kas iedvesmo.
No Sibīrijas uz senču dzimteni
— Zinu, ka piedzimi un pirmos dzīves gadus par mājām sauci Sibīriju.
— Jā, kopš cara laiku izsūtīšanas manas ģimenes saknes meklējamas Sibīrijā. Izsūtīšana notika 19. gadsimtā, kopš tā laika tur izaugušas vairākas manas ģimenes paaudzes. Tas bija Bulānas ciemā, ko veidoja izsūtītie latvieši.
Pirmā ar repatriācijas programmu Latvijā atgriezās mana māsa. Tolaik bija jūtama liela pretimnākšana un valsts atbalsts. Gadu vēlāk, kad māsa jau bija te iedzīvojusies, atbraucu es. Man tolaik bija 12 gadu. Tagad esmu pašnodarbināta tulce, tādēļ mana ikdiena ir ļoti dažāda, bieži vien — spontāniem notikumiem bagāta. Tulkoju krievu un latviešu valodā visu, ko pasūta, tāpat veicu mutiskos tulkojumus tiesas sēdēs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.