Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vai dedzināt “Sūnu ciema zēnus”?

Izlasot Gunta Libeka pausto viedokli “Kādēļ godāt valsts un tautas ienaidnieku”, kas laikrakstā “Staburags” bija publicēts 2. novembrī, mēs, skrīverieši, esam ļoti nepatīkami pārsteigti un vēlamies izteikt arī savas pārdomas un pārliecību šajā jautājumā.Izlasot iesūtīto rakstu, jaušams tāda viduvēja vidusskolnieka nočieptais un pārkopētais teksts, vairāk pat no dzeltenās preses. Andrejs Upīts arvien ir personība, lai arī kā kādam gribētos samazgu spaini virsū uzgāzt. Tā atlasīt teikumu fragmentus, izraut tos no konteksta, lai noniecinātu Andreju Upīti, var tikai tāds cilvēks, kurš pats ir bez pārliecības, uzskatiem, bez paškritiskas attiek­smes.Andrejs Upīts bija īpaši paškritisks pret sevi — ilgi pārdomāja, līdz lika domu uz papīra, ilgi pētīja, lai nekļūdītos vēstures notikumos, cilvēku raksturojumos, vides un laikmetā atklāšanā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.