Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vāc līdzekļus dronu iegādei Ukrainas aizstāvjiem. Uzņēmējs brīvības cīnītāju aizsardzībai ziedo 1000 eiro

Ieguldījumu un atbalstu Ukrainai koncertā sniedza arī cienījamais traumatologs Ēriks Vizulis, kurš izpildīja divas dziesmas ukraiņu valodā. Gintas Grincēvičas foto.

Aizkraukles pilsētas kultūras centra mazajā zālē izskanēja sirsnīgs koncerts, kurā tika vākti ziedojumi dronu iegādei Ukrainas cīnītāju atbalstam. Kopā ar privātā ziedotāja labvēlību izdevās savākt 2650,79 eiro. Pasākumā uzstājās vietējie mūziķi, ar saviem pieredzes stāstiem dalījās brīvprātīgie, kas ar savu darbu stiprina Ukrainas tautas cīņassparu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar savu muzikālo artavu gandrīz trīs stundu garo pasākumu kuplināja vairāki mūziķi un dažādas muzikālās apvienības. Pasākumā par ziedojumiem varēja iegādāties Aizkraukles Mākslas skolas audzēkņu darbus. Koncerta laikā izdevās savākt 1650 eiro, vēl 1000 eiro lielu ziedojumu atvēlēja Kaspars Ādams, liellopu izsoļu nama “Adams Farm” valdes loceklis no Mazzalves pagasta.

Viena no pasākuma organizētājām bija jaunjelgaviete Vaira Lejniece. Viņa kā brīvprātīgā dažādu biedrību un projektu ietvaros uz Ukrainu devusies astoņas reizes: “Es redzu ukraiņu vēlmi augt Eiropā. Viņi negrib austrumus, viņi nav krievi. Mēs esam Eiropa un varam viņiem palīdzēt, ko arī darām. Ar lentīti pie krūts, ar zaptes burku, maskēšanās tīkla pīšanu, naudas ziedojumiem un braukšanu uz Ukrainu. Mēs katrs varam kaut ko darīt. Līdzi jušana un Krievijas melu atspēkošana arī ir daudz. Sākam ar mazumiņu — katrs ar sevi.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.