Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles Uzņēmēju dienas — svētki vietējam biznesam

Pēc ilgāka pārtraukuma šogad atkal ikviens novada uzņēmējs aicināts piedalīties un apmeklēt “Uzņēmēju dienas 2022” Aizkrauklē, kas risināsies 20. un 21. maijā un šogad atšķirībā no iepriekšējiem gadiem notiks Aizkraukles kultūras centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietējās biznesa atbalsta dienas pasākumu 20. maijā, kas notiks no pulksten 12 līdz 16, vadīs žurnālists, TV raidījumu vadītājs Ansis Bogustovs, tajā skaitā uzņēmēju tīklošanās pasākumu, kurā biznesa pārstāvji atraktīvā veidā varēs iepazīstināt ar savu produktu vai pakalpojumu, apmainīties ar sadarbības piedāvājumiem un citu informāciju. Savukārt jaunieši, topošie uzņēmēji aicināti apmeklēt meistarklasi “Veiksmīga uzņēmēja DNS”, kuru vadīs Rīgas Biznesa skolas bakalaura studiju programmu direktors Klaudio Rivera.

Pasākuma noslēdzošajā daļā būs iespējams uzzināt trīs iedvesmojošus stāstus par uzņēmējdarbības sākšanu — par uzņēmumu “Barvedis”, kurā ražo gardu bezalkoholisko dzērienu, stāstīs tā vadītājs Jānis Tipainis, ar uzņēmuma “JINNS” virtuālajām tūrēm iepazīstinās Renārs Lipenītis, par zemeņu un aveņu audzēšanu tuneļos SIA “Gretes” stāstīs uzņēmuma attīstītājs Vents Aperāns.

Visa pasākuma laikā kultūras centrā vietējie mājražotāji un amatnieki piedāvās iepazīt, nodegustēt un iegādāties savus ražojumus un darinājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Baiba Kellere stāsta, ka vietējā biznesa atbalsta dienas pasākuma mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmējus un motivēt jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā. Pasākumā piedalīsies novada uzņēmēji, kuri iepazīstinās ar savu uzņēmumu, ražojumiem un pakalpojumiem, kā arī dalīties ar savu pieredzi uzņēmējdarbībā.

Savukārt 21. maijā pulksten 18 Aizkraukles novada sporta centrā notiks svinīga “Aizkraukles novada gada balvas uzņēmējdarbībā 2021” pasniegšanas ceremonija. Ceremonijā novada uzņēmēji tiks apbalvoti dažādās nominācijās, tāpat plānota Aizkraukles novada biznesa ideju konkursa dalībnieku godināšana. Svinīgajā pasākumā, kurā par patīkamu vakaru rūpēsies Dailes teātra aktieris Imants Strads un ballē deju mūziku spēlēs grupa “Zelta kniede”, aicināti piedalīties visi Aizkraukles novada uzņēmēji. Pasākumam noteikti jāpiesakās iepriekš, zvanot Elitai Kaņepējai pa tālruni 27873332 vai rakstot e-pastā: elita.kanepeja@aizkraukle.lv.

Pasākumā ir noteikta dalības maksa — 15 eiro no personas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.