Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uzņēmēji ir katra novada pamats

Rundāles pils Baltajā zālē Zemgales Plānošanas reģiona rīkotajā pasākumā pulcējās 18 uzņēmumu pārstāvji, lai saņemtu tradicionālo balvu “Gada uzņēmējs Zemgalē”.
Aivars Okmanis, Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs, pasākumā pateicās uzņēmējiem, kuri ir katra novada pamats, uz kura balstās saimnieciskā dzīve, nodokļu ieņēmumi, pašvaldības budžets. Viņš arī atzina, ka birokrātijas un valsts kontroles žņaugos pašvaldība ne vienmēr var sniegt vēlamo atbalstu uzņēmējiem, bet tik, cik ir tās iespēju robežās, tās dara. Šajā dienā godināja 18 uzņēmumus trīs dažādās kategorijās — jaunais, mazais vai mikro uzņēmums un vidējais vai lielais.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.